Rozbitý chodník na Masarykově třídě na mostě přes řeku u VŠ kolejí

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Chybějící a propadlé kostky. Přes most chodí mimo jiné hodně studentů z nádraží na koleje, kterým stav chodníku znesnadňuje chůzi např. s kufrem.

Zaslal: Chodím Olomoucí, 28.11.2016 v 13:00

Nové Hodolany-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(28.11.2016 13:53)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Chodím Olomoucí následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Hodolany:
Rozbitý chodník na Masarykově třídě na mostě přes řeku u VŠ kolejí
Nové Hodolany / Masarykova třída
Chybějící a propadlé kostky. Přes most chodí mimo jiné hodně studentů z nádraží na koleje, kterým stav chodníku znesnadňuje chůzi např. s kufrem.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/653




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/653


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 24.01.2017 18:34

Odbor správy městských komunikací a MHD Magistrátu města Olomouce jako zástupce vlastníka místních a části účelových komunikací ve vlastnictví statutárního města Olomouce obdržel podnět z portálu Chodím Olomoucí na rozbitý chodník na Masarykově třídě na mostě přes řeku u VŠ kolejí.
Ke vznesenému podnětu Vám sděluji následující:
Stav chodníku byl prověřen při místním šetření. Předmětný požadavek jsme zařadili do evidence hlášených závad.
Povrch chodníku byl vyhodnocen jako zhoršený a proto bude lokální oprava uvolněných a chybějících dlaždic v uvedeném úseku zařazena do plánu prací pro TSMO, a.s. a provedena bude s ohledem na klimatické podmínky v průběhu jarních měsíců roku 2017.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Dobrý den,
děkuji za odpověď, aktualizaci podnětu provedeme po avizované úpravě začátkem léta.

08.02.2017 v 11:03    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Masarykova třída, Nové Hodolany
 

Podobné podněty

Milady Horákové, neudržovany propadlý kanál na dešťovou vodu

Nové Hodolany, 05. září 2017 Vyřešený

Parkování aut na chodníku na Gorazdově náměstí před kostelem

Nové Hodolany, 27. červen 2017 S odpovědí

Rozbitý chodník na Žižkově náměstí

Olomouc-střed, 25. únor 2017 Vyřešený

Zvlněný chodník na Ladově ulici

Hejčín, 07. červenec 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty