Rozbitý chodník na ulici Kateřinská

Chybí 3 dlaždice na chodníku, hrozí nebezpečí úrazu.

Zaslal: Chodím Olomoucí, 28.11.2016 v 13:00

Olomouc-střed-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(28.11.2016 13:52)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Chodím Olomoucí následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Rozbitý chodník na ulici Kateřinská
Olomouc-střed / Kateřinská
Chybí 3 dlaždice na chodníku, hrozí nebezpečí úrazu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/656




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/656


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 24.01.2017 18:26

Odbor správy městských komunikací a MHD Magistrátu města Olomouce jako zástupce vlastníka místních a části účelových komunikací ve vlastnictví statutárního města Olomouce obdržel podnět z portálu Chodím Olomoucí na rozbitý chodník na ul. Kateřinská.
Ke vznesenému podnětu Vám sděluji následující:
Závada již byla odstraněna.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Kateřinská, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Uhelná, poklop kanálu čouhá ** cca 15 cm nad dlažbu

Olomouc-střed, 25. září 2017 Čekající na odpověď

průchod do ulice Uhelná - městský kamerový dohled

Olomouc-střed, 18. září 2017 Čekající na odpověď

Alšova, chodník rozježděný a zničený automobily

Nové Sady, 06. září 2017 Čekající na odpověď

Rozbitý chodník ul. Sladkovského

Holice, 07. únor 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty