Propadlé kostky na Horním náměstí před Café Mahler

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Propadlé kostky na Horním náměstí před Café Mahler, což ztěžuje chůzi po náměstí.

Zaslal: Chodím Olomoucí, 28.11.2016 v 13:00

Olomouc-střed-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(28.11.2016 13:53)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Chodím Olomoucí následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Propadlé kostky na Horním náměstí před Café Mahler
Olomouc-střed / Horní náměstí
Propadlé kostky na Horním náměstí před Café Mahler, což ztěžuje chůzi po náměstí.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/660




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/660


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(26.01.2017 15:38)

Pane inženýre,

dovoluji si přeposlat podnět který není nový, ale je více než 50 dní bez odpovědi. Moc Vás prosím o zajištění odpovědi.

Děkuji, Matúš Šucha


Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Chodím Olomoucí následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Propadlé kostky na Horním náměstí před Café Mahler
Olomouc-střed / Horní náměstí
Propadlé kostky na Horním náměstí před Café Mahler, což ztěžuje chůzi po náměstí.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/660




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/660


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 31.01.2017 18:35

Odbor správy městských komunikací a MHD Magistrátu města Olomouce jako zástupce vlastníka místních a části účelových komunikací ve vlastnictví statutárního města Olomouce obdržel podnět z portálu Chodím Olomoucí na propadlé kostky na Horním náměstí před Café Mahler.
Ke vznesenému podnětu Vám sděluji následující:
Předmětný požadavek jsme zařadili do evidence hlášených závad.
Stav komunikace bude prověřen při místním šetření po ukončení zimního období. Poté bude požadavek na opravu propadu v dlažbě z lomového kamene zařazena do plánu prací pro TSMO, a.s. a provedena bude s ohledem na klimatické podmínky v průběhu jarních měsíců roku 2017.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Dobrý den,
děkuji za odpověď, aktualizaci podnětu provedeme po avizované úpravě začátkem léta.

08.02.2017 v 11:08    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Horní náměstí, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Prodloužení cyklostezky od Domovina - k Wittgensteinova

Olomouc-střed, 22. leden 2017 S odpovědí

U Husova sboru - oprava dlažby na silnici

Olomouc-střed, 27. září 2017 S odpovědí

Díry na chodníku a vozovce v ulici Wellnerova

Olomouc-západ, 17. duben 2017 S odpovědí

Poklop kanálu

Povel, 09. červenec 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty