Chybějící chodník od dětského hřiště U Stadiónu

Chodník od dětského hřiště U Stadionu najednou končí za křižovatkou a dále pokračuje jen vyšlapaná pěšina. Chodcům může hrozit úraz po zakopnutí o kořeny, které nejsou vidět.

Zaslal: Chodím Olomoucí, 23.01.2017 v 12:03

Lazce-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(28.11.2016 13:55)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Chodím Olomoucí následující podnět, který je lokalizován na území městské části Lazce:
Chybějící chodník od dětského hřiště U Stadiónu
Lazce / Na Střelnici
Chodník od dětského hřiště U Stadionu najednou končí za křižovatkou a dále pokračuje jen vyšlapaná pěšina. Chodcům může hrozit úraz po zakopnutí o kořeny, které nejsou vidět.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/667




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/667


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(08.02.2017 13:42)

Dobrý den,
děkuji za odpověď na podnět. Prosím o doplnění konkrétnějších informací – kde občané mohou sledovat proces schvalování, nahlédnout do projektové dokumentace, který obor magistrátu je za realizaci zodpovědný.

Děkuji.
S pozdravem, Portál Chodci sobě, Matúš Šucha

Detaily naleznete na stránce podnětu:

http://www.chodimolomouci.cz/667




S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 23.01.2017 11:59

Dobrý den,

přijali jsme Váš podnět k řešení problému chybějícího chodníku od dětského hřiště U stadiónu. Odbor koncepce a rozvoje se danou lokalitou zabývá již delší dobu, zejména ve vazbě na zdejší park. Již v roce 2008 vznikla územní studie, jako podklad pro rozhodování v území, řešící i cestní síť v rámci parku, vč. Vámi uváděné chybějící části. Bohužel, se tuto akci do dnešního dne nepodařilo zařadit do investičního rozpočtu města a zrealizovat ji. Nicméně, akci se pokusíme do plánu investic zařadit na příští rok, ale konečné slovo bude mít vedení města, resp. zastupitelstvo, při schvalování rozpočtu.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Samospráva byla vyzvána k doplnění odpovědi a řešení podnětu. Komunikaci se samosprávou je možné sledovat viz výše v části „Komunikace o řešení problému“ po kliknutí na „Zobrazit odeslané zprávy“.
Portál Chodci sobě, Matúš Šucha

08.02.2017 v 13:42    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Na Střelnici, Lazce