Smazaný přechod na parkovišti u Androva stadionu

Přechod na parkovišti u Androva stadionu je smazaný a řidiči ho nevidí, což ohrožuje také bezpečné přecházení chodců.

Zaslal: Chodím Olomoucí, 28.11.2016 v 13:00

Lazce-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(28.11.2016 13:55)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Chodím Olomoucí následující podnět, který je lokalizován na území městské části Lazce:
Smazaný přechod na parkovišti u Androva stadionu
Lazce / Na Střelnici
Přechod na parkovišti u Androva stadionu je smazaný a řidiči ho nevidí, což ohrožuje také bezpečné přecházení chodců.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/668




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/668


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(08.02.2017 10:53)

Dobrý den,
děkuji za odpověď na podnět. Chápu, že správcem komunikace není město, nicméně z pohledu občana, právě město by mělo vyzvat k nápravě toho konkrétního správce komunikace, v tomto případě SK Sigma Olomouc. Může prosím město vyzvat SK Sigma k nápravě situace?
S pozdravem, Portál Chodci sobě, Matúš Šucha



Detaily naleznete na stránce podnětu:

http://www.chodimolomouci.cz/668




S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 23.01.2017 12:25

Dobrý den,

přijali jsme Váš podmět k řešení smazaného přechodu pro chodce u Androva stadionu, parkoviště prodejny Vrtal.

Dopravní značení na daném přechodu není v současné době opravdu obnoveno, nicméně komunikace, na které se přechod nachází není ve vlastnictví města Olomouce. Údržba a obnova dopravního značení je poviností vlastníka komunikace, v tomto případě SK Sigma Olomouc, a.s.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Na Střelnici, Lazce
 

Podobné podněty

Díra u kanálu - ulice Urxova

Lazce, 20. září 2017 Čekající na odpověď

Nebezpečné křížení třídy 17. listopadu se Šmeralovou ulicí

Olomouc-střed, 13. prosinec 2016 S odpovědí

Nebezpečné a nepřehledné přecházení

Neředín, 17. leden 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty