Nepořádek

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Rozházené oblečení a další nepořádek na začátku chodníku v křoví.

Zaslal: Daniel Orlík, 08.12.2016 v 07:15

Nový Svět-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(08.12.2016 07:15)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Daniel Orlík následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nový Svět:
Nepořádek
Nový Svět / Šlechtitelů
Rozházené oblečení a další nepořádek na začátku chodníku v křoví.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/670




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/670


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(08.02.2017 11:20)

Dobrý den,
prosím o aktuální informaci ohledně řešení podnětu – viz odpověď na podnět „připomínka byla podstoupena TSMO k vyřešení“
Děkuji, s pozdravem, Portál Chodci sobě, Matúš Šucha



Dobrý den,
k podnětu: Nepořádek na portálu Chodím Olomoucí přibyla nová aktualizace.

Detaily naleznete na stránce podnětu:

http://www.chodimolomouci.cz/670




S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(01.03.2017 19:34)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Daniel Orlík následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nový Svět:
Nepořádek
Nový Svět / Šlechtitelů
Rozházené oblečení a další nepořádek na začátku chodníku v křoví.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/670




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/670


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Antonín Zívala, antonin.zivala@tsmo.cz
(01.03.2017 19:35)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Daniel Orlík následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nový Svět:
Nepořádek
Nový Svět / Šlechtitelů
Rozházené oblečení a další nepořádek na začátku chodníku v křoví.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/670




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/670


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 26.01.2017 13:25

Dobrý den,

obdrželi jsme Vaši připomínku k nepořádku podél místní komunikace ul. Šlechtitelů. Údržbu a úklid provádějí Technické služby města Olomouce dle svého ropzpisu.
Vaše připomínka bude postoupena na TSMO k vyřešení.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Samospráva byla vyzvána k doplnění odpovědi a řešení podnětu. Komunikaci se samosprávou je možné sledovat viz výše v části „Komunikace o řešení problému“ po kliknutí na „Zobrazit odeslané zprávy“.
Portál Chodci sobě, Matúš Šucha

08.02.2017 v 11:20    

Chodím Olomoucí:
Už je to skoro 3 měsíce a zatím s tím nikdo nehnul.

01.03.2017 v 18:11    

Chodím Olomoucí:
Děkuji za aktualizaci. Požádám SMOL a TSMO opětovně o vyřešení.

01.03.2017 v 19:33    

Chodím Olomoucí:
Konečně uklizeno po více než 3 měsících.

09.03.2017 v 12:47    

Chodím Olomoucí:
Konečně uklizeno po více než 3 měsících.

09.03.2017 v 12:47    

Chodím Olomoucí:
Velmi děkuji za informaci o uklizení!

09.03.2017 v 16:37    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Šlechtitelů, Nový Svět
 

Podobné podněty

Nedostatečná dopravní obslužnost areálu UPOL

Nový Svět, 13. srpen 2018 Čekající na odpověď

Robitý chodnik ulise Tovární

Nový Svět, 22. leden 2017 S odpovědí

U Husova sboru - oprava dlažby na silnici

Olomouc-střed, 27. září 2017 S odpovědí

Zábradlí podél ulice Milady Horákové

Nové Hodolany, 20. květen 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty