Naprosto ostudné prostředí konečné zastávky MHD Šlechtitelů

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Přijeďte se podívat, jak to vypadá na konečné autobusů č. 13 a 22, zastávce MHD Šlechtitelů, už 20 let. Naprosto nevyhovující prostředí, které vítá studenty a návštěvníky (nejen) areálu PřF, kde sídlí 'chlouba' UP - špičková výzkumná pracoviště: rozbitý úzký chodník, téměř žádné veřejné osvětlení (v noci tam raději nic moc dlouho nestojí), rozbitá silnice, žádný přístřešek (resp. zde byla před pár lety ještě železná konstrukce s rozpadající se stříškou, posledních pár let nic). Jaký pocit asi získá návštěvník, když tu vystoupí? A to nemluvím o naprosto tristním stavu celé komunikace (díra na díru, propadné příčné trhliny), absenci (logický vedených, ne do prázdna) zpevněných chodníků ve směru do města k ulici Sudova, nepořádek v příkopech, kde se snad nikdy neuklízelo a tráva se poseká 1x ročně....Fajn, kousek dál se před pár lety aspoň zbudoval přechod pro chodce, ale to je asi tak všechno. Příjeďte se podívat!

Pozn. Redakčně upraveno.

Zaslal: Martin xx, 17.01.2017 v 18:18

Nový Svět-

Aktualizace podnětu

21.12.2017

Martin přidal následující aktualizace podnětu:

Rok opět uběhl a nic se nezměnilo.... snad jen, že ulice je uklizena. Ale jinak jen k horšímu...stav komunikace Šlechtitelů je tristní..

24.04.2018

Martin přidal následující aktualizace podnětu:

A zase se nic neděje....****

Redakčně kráceno.

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(17.01.2017 18:18)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Martin xx následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nový Svět:
Naprosto ostudné prostředí konečné zastávky MHD Šlechtitelů
Nový Svět / Šlechtitelů
Přijeďte se podívat, jak to vypadá na konečné autobusů č. 13 a 22, zastávce MHD Šlechtitelů, už 20 let. Naprosto nevyhovující prostředí, které vítá studenty a návštěvníky (nejen) areálu PřF, kde sídlí 'chlouba' UP - špičková výzkumná pracoviště: rozbitý úzký chodník, téměř žádné veřejné osvětlení (v noci tam raději nic moc dlouho nestojí), rozbitá silnice, žádný přístřešek (resp. zde byla před pár lety ještě železná konstrukce s rozpadající se stříškou, posledních pár let nic). Jaký pocit asi získá návštěvník, když tu vystoupí? A to nemluvím o naprosto tristním stavu celé komunikace (díra na díru, propadné příčné trhliny), absenci (logický vedených, ne do prázdna) zpevněných chodníků ve směru do města k ulici Sudova, nepořádek v příkopech, kde se snad nikdy neuklízelo a tráva se poseká 1x ročně....Fajn, kousek dál se před pár lety aspoň zbudoval přechod pro chodce, ale to je asi tak všechno. Příjeďte se podívat!

Pozn. Redakčně upraveno.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/680




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/680


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Marcela Buiglová, marcela.buiglova@olomouc.eu
(03.03.2017 17:42)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Martin xx následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nový Svět:
Naprosto ostudné prostředí konečné zastávky MHD Šlechtitelů
Nový Svět / Šlechtitelů
Přijeďte se podívat, jak to vypadá na konečné autobusů č. 13 a 22, zastávce MHD Šlechtitelů, už 20 let. Naprosto nevyhovující prostředí, které vítá studenty a návštěvníky (nejen) areálu PřF, kde sídlí 'chlouba' UP - špičková výzkumná pracoviště: rozbitý úzký chodník, téměř žádné veřejné osvětlení (v noci tam raději nic moc dlouho nestojí), rozbitá silnice, žádný přístřešek (resp. zde byla před pár lety ještě železná konstrukce s rozpadající se stříškou, posledních pár let nic). Jaký pocit asi získá návštěvník, když tu vystoupí? A to nemluvím o naprosto tristním stavu celé komunikace (díra na díru, propadné příčné trhliny), absenci (logický vedených, ne do prázdna) zpevněných chodníků ve směru do města k ulici Sudova, nepořádek v příkopech, kde se snad nikdy neuklízelo a tráva se poseká 1x ročně....Fajn, kousek dál se před pár lety aspoň zbudoval přechod pro chodce, ale to je asi tak všechno. Příjeďte se podívat!

Pozn. Redakčně upraveno.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/680




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/680


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 06.03.2017 09:06

Dobrý den, Váš podnět jsem předala na odbor vnějších vztahů a informací MMOl s tím, že ji projednáme i na jednání KMČ č. 16 v březnu 2017.

M. Buiglová- předsedkyně KMČ



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Michal :
Zpracovává se projektová dokumentace pro stavební povolení...vše výše zmíněné by mělo být napraveno :-)

24.01.2017 v 14:01    

Antonín:
Kdy, v kterém roce?
Pane Michale, Vy jste odpovědný pracovník z radnice, který tu stavbu má v plánu investic a má na ní peníze?
Občané města Olomouce by raději četli oficiální vyjádření našich volených zástupců, komunálních politiků. A žádají hlavně konkrétní termíny a činy, ne jen hezké, růžové, navoněné sliby.

31.01.2017 v 18:00    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Šlechtitelů, Nový Svět
 

Podobné podněty

Nepořádek

Nový Svět, 08. prosinec 2016 Vyřešený

Chybějící chodník na ulici Šlechtitelů

Nový Svět, 18. leden 2017 S odpovědí

Akvapark na chodníku na třídě Svobody u Morgana

Olomouc-střed, 23. červen 2017 Vyřešený

Rozbitý chodník v Pekární ulici

Olomouc-střed, 11. srpen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty