Chybějící chodník na ulici Šlechtitelů

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Pokud se chce člověk někdy dostavit na konec ulice šlechtitelova pěšky, tak buď musí jít po cestě, nebo po trávě. Zvláště v zimním období, nebo když prší je tato možnost velmi odpudivá.

Zaslal: Michael Ručka, 18.01.2017 v 08:55

Nový Svět-

Aktualizace podnětu

20.12.2017

chodím a jezdím přidal následující aktualizace podnětu:

Zatím stále neřešeno, chtělo by to i postavit cyklostezku v rámci rekonstrukce.

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(18.01.2017 08:55)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Michael Ručka následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nový Svět:
Chybějící chodník na ulici Šlechtitelů
Nový Svět / Šlechtitelů
Pokud se chce člověk někdy dostavit na konec ulice šlechtitelova pěšky, tak buď musí jít po cestě, nebo po trávě. Zvláště v zimním období, nebo když prší je tato možnost velmi odpudivá.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/685




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/685


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 21.02.2017 15:59

Dobrý den,

děkujeme za Váš podmět týkající se chybějícího chodníku na ul. Šlechtitelů.

Máte pravdu, chodník pro pěší v dané lokalitě opravdu chybí, proto odbor koncepce a rozvoje ještě v tomto roce pořídí investiční záměr na tuto akci.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

David Horák:
Celá ulice Šlechtitelů a dorpavní dostupnost areálu PřF UP je ostuda města a školy. Koho to napadlo postavit takové velké pracoviště na periferii absolutně bez infrastruktury??

18.01.2017 v 17:08    

Jan Novák:
Úzký asfaltový chodník začínající za benzinkou směrem k Technologickému parku bývá zarostlý z levé strany vysokou trávou. V minulém roce i do výšky pasu.
Prosím šlo by chodník rozšířit a udržovat okolí? V Technologickém parku pracuje mnoho lidí a cesta do něj je v období výskytu klíšťat riziková.
Děkuji.

08.02.2017 v 06:48    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Šlechtitelů, Nový Svět
 

Podobné podněty

Nedostatečná dopravní obslužnost areálu UPOL

Nový Svět, 13. srpen 2018 Čekající na odpověď

Vyvrácená značka

Nový Svět, 20. únor 2017 S odpovědí

Rozbitý chodník v Sokolské ulici

Olomouc-střed, 19. duben 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty