Rozbitý chodník v ulici 1. máje, především před vchodem do neht.studia

Chodník je především před nehtovým studiem v ulici 1.máje velmi uvolněný, špatně se po něm chodí a v období deště a po něm se oděv velmi lehce zatřísní... Musí se proto chodit po kolejišti, kde jezdí auta a tramvaje, chodník je i velmi úzký. Děkuji, Eva

Zaslal: Eva Šimková, 19.01.2017 v 14:42

Olomouc-střed-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(19.01.2017 14:42)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Eva Šimková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Rozbitý chodník v ulici 1. máje, především před vchodem do neht.studia
Olomouc-střed / třída 1. máje
Chodník je především před nehtovým studiem v ulici 1.máje velmi uvolněný, špatně se po něm chodí a v období deště a po něm se oděv velmi lehce zatřísní... Musí se proto chodit po kolejišti, kde jezdí auta a tramvaje, chodník je i velmi úzký. Děkuji, Eva
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/690




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/690


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 24.01.2017 18:33

Odbor správy městských komunikací a MHD Magistrátu města Olomouce jako zástupce vlastníka místních a části účelových komunikací ve vlastnictví statutárního města Olomouce obdržel podnět z portálu Chodím Olomoucí na rozbitý chodník v ul. 1. máje, především před vchodem do nehtového studia.
Ke vznesenému podnětu Vám sděluji následující:
Stav chodníku byl prověřen při místním šetření. Předmětný požadavek jsme zařadili do evidence hlášených závad.
Povrch chodníku byl vyhodnocen jako zhoršený a proto bude lokální oprava uvolněných dlaždic v uvedeném úseku zařazena do plánu prací pro TSMO, a.s. a provedena bude s ohledem na klimatické podmínky v průběhu jarních měsíců roku 2017.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Dobrý den,
děkuji za odpověď, aktualizaci podnětu provedeme po avizované úpravě začátkem léta.

08.02.2017 v 12:19    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


třída 1. máje, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

ohavné schodiště ve hradbách z Bezručových sadů na ulici Na Hradě

Olomouc-střed, 04. červenec 2017 Čekající na odpověď

rozviklaná dlažba před domem Havlíčkova 13

Olomouc-střed, 28. květen 2017 S odpovědí

Stavba nového chodníku v délce 80 m ul. Hamerská

Holice, 07. únor 2017 S odpovědí

Čistota v Čechových sadech, hezké doupátko ožralů a bezdomovců

Olomouc-západ, 07. červenec 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty