Nepřehledná situace při odbočování z Pražské na Erenburgovu kvůli křov

Jede-li někdo autem od Globusu zpět do města, jede po ulici Pražská. Je pak možné odbočit ještě před světelnou křižovatkou na ulici Erenburgova (sjezd dolů k hejčínskému gymnáziu). Při odbočování doleva z Pražské je potřeba dávat pozor (dávat přednost!) autům jedoucím v protisměru od světelné křižovatky. To je alečasto velice obtížné, neboť při nízkém posezu v osobním autě často brání ve výhledu na protijedoucí auta traviny-křoví na středním dělícím pásu. Jsou dost vzrostlé - na rozdíl od fotografie z Google maps. Je možné, prosím, provádět častější údržbu - ostříhání travin a křovin, nebo tam snad nedávat nic, ať tam zůstane jen holý travnatý nízký středový pás? Děkuji

Zaslal: Petr Dlouhý, 19.01.2017 v 14:43

Hejčín-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(19.01.2017 14:43)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Petr Dlouhý následující podnět, který je lokalizován na území městské části Hejčín:
nepřehledná situace při odbočování z Pražské na Erenburgovu kvůli křov
Hejčín / Erenburgova
Jede-li někdo autem od Globusu zpět do města, jede po ulici Pražská. Je pak možné odbočit ještě před světelnou křižovatkou na ulici Erenburgova (sjezd dolů k hejčínskému gymnáziu). Při odbočování doleva z Pražské je potřeba dávat pozor (dávat přednost!) autům jedoucím v protisměru od světelné křižovatky. To je alečasto velice obtížné, neboť při nízkém posezu v osobním autě často brání ve výhledu na protijedoucí auta traviny-křoví na středním dělícím pásu. Jsou dost vzrostlé - na rozdíl od fotografie z Google maps. Je možné, prosím, provádět častější údržbu - ostříhání travin a křovin, nebo tam snad nedávat nic, ať tam zůstane jen holý travnatý nízký středový pás? Děkuji
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/691




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/691


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 24.01.2017 18:21

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět ve věci bezpečnosti provozu.
Dle sdělení odboru životního prostředí, oddělení veřejné zeleně bylo na základě stížností řidičů z loňského roku na nedostatečný výhled do křižovatky při odbočování vlevo do ulice Erenburgovy vyměněna výsadba. Vzrostlé keře byly odstraněny a byly vysazeny rostliny s nižším vzrůstem tak, aby neomezovaly rozhledové poměry v křižovatce.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Erenburgova, Hejčín
 

Podobné podněty

ztrouchnivělá lavička, zastávka autobusů Erenburgova

Hejčín, 27. červenec 2017 S odpovědí

zvlněný chodník na Ladově ulici

Hejčín, 07. červenec 2017 S odpovědí

Obnažená kanalizační vpusť ve vozovce na Janského (Povel)

Povel, 28. červenec 2017 Čekající na odpověď

Ostudně rozbitá ulice Boženy Němcové

Olomouc-západ, 26. březen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty