Stěna na mostě ul.Tovární

Již několik let je zrezivělá stěna a vypadlé plastové desky a jedna již úplně chybí.

Zaslal: Jaroslav Souček, 20.01.2017 v 14:00

Nový Svět-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(20.01.2017 14:00)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jaroslav Souček následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nový Svět:
Stěna na mostě ul.Tovární
Nový Svět / Tovární
Již několik let je zrezivělá stěna a vypadlé plastové desky a jedna již úplně chybí.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/693




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/693


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(08.02.2017 12:24)

Dobrý den,

děkuji za odpověď na podnět. Chápu, že správcem komunikace není město, nicméně z pohledu občana, právě město by mělo vyzvat k nápravě toho konkrétního správce komunikace, v tomto případě ŘSD. Může prosím město vyzvat ŘSD k nápravě situace?
S pozdravem, Portál Chodci sobě, Matúš Šucha


Detaily naleznete na stránce podnětu:

http://www.chodimolomouci.cz/693




S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Pavel Študent, pavel.student@rsd.cz
(24.02.2017 13:17)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jaroslav Souček následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nový Svět:
Stěna na mostě ul.Tovární
Nový Svět / Tovární
Již několik let je zrezivělá stěna a vypadlé plastové desky a jedna již úplně chybí.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/693




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/693


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 26.01.2017 08:18

K podnětu „Zrezivělá stěna a vypadlé plastové desky“ podél chodníku na vzestupné rampě na silniční most na ul. Tovární Vám sděluji následující:
Uvedené zábradlí je součástí komunikace I. třídy , která je včetně chodníku , komunikace – sjezdu na ulici Tovární a samotného mostu na ul. Tovární ve správě a vlastnictví státu – ŘSD.
Odbor správy městských komunikaí a MHD nemá uvedené komunikace ani jejich součásti v paspartu a neprovádí na nich žádnou údržbu. V této záležitosti je nutné se obrátit na vlastníka, tedy Ředitelství silnic a dálnic ČR, Olomouc.



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 06.03.2017 08:52

Dobrý den, za správce majetku vám oznamuji, že tyto polykarbonátové výplně PHS opravujeme. Vandalství se však velmi často opakuje. Děkujeme za upozornění, práce na opravu již byly zadány, materiál se musí objednávat a přichystat v příslušných rozměrech.
Ivana Švecová ŘSD ČR, Správa Olomouc



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Antonín:
Odpověď odboru správy městských komunikaí a MHD je zase jen nekonkrétní slohové cvičení s cílem se vymluvit a hlavně nic neudělat.
Proč odpovědný úředník nezvedne zadnici a nenapíše dopis Ředitelství silnic a dálnic ať zrezivělou stěnu a vypadlé plastové desky podél chodníku na vzestupné rampě na silniční most na ul. Tovární opraví.

07.02.2017 v 18:09    

Zdislav:
Také takovou odpověď znám, pohozené dveře těsně před přejezdem Olomouc město. "- Úklid odhozených dveří není v kompetenci našeho odboru (dveře se nacházejí na pozemku, který vlastní České dráhy, a.s.)."

07.02.2017 v 20:48    

Zdislav:
Také takovou odpověď znám, pohozené dveře těsně před přejezdem Olomouc město. "- Úklid odhozených dveří není v kompetenci našeho odboru (dveře se nacházejí na pozemku, který vlastní České dráhy, a.s.)."

07.02.2017 v 20:48    

Ivana:
Nynější stav je velmi nebezpečný - dírami po chybějících deskách může propadnout dítě! Rovněž stav asfaltového povrchu na chodníku je otřesný - praskliny, bubliny a další nerovnosti.

Oč lépe by vyznělo, kdyby výše uvedená odpověď končila např. slovy "...kterému jsme podnět postoupili a řešení situace budeme nadále sledovat."

07.02.2017 v 21:24    

Chodím Olomoucí:
Samospráva byla vyzvána k doplnění odpovědi a řešení podnětu. Komunikaci se samosprávou je možné sledovat viz výše v části „Komunikace o řešení problému“ po kliknutí na „Zobrazit odeslané zprávy“.
Portál Chodci sobě, Matúš Šucha

08.02.2017 v 12:24    

Ivana Švecová:
Dobrý den, za správce majetku vám oznamuji, že tyto polykarbonátové výplně PHS opravujeme. Vandalství se však velmi často opakuje. Děkujeme za upozornění, práce na opravu již byly zadány, materiál se musí objednávat a přichystat v příslušných rozměrech.
Ivana Švecová ŘSD ČR, Správa Olomouc

06.03.2017 v 07:59    

Chodím Olomoucí:
Vážená paní Švecová,

velmi děkuji za Vaši rychlou odpověď. Matúš Šucha, Portál Chodím Olomoucí

06.03.2017 v 08:54    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Tovární, Nový Svět
 

Podobné podněty

Přístřešek na zastávce

Nový Svět, 18. leden 2017 S odpovědí

Nepořádek

Nový Svět, 08. prosinec 2016 Vyřešený

Divadelní ulice ústící do Mlýnská ulice - chodci můžete to přebrodit

Olomouc-střed, 25. červenec 2017 Čekající na odpověď

Masarykova, Nábřeží, nároží kde přecházejí chodci

Nové Hodolany, 10. srpen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty