Rozbitý chodník před budovou Koleje Milady Kudeříkové

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Chodník před vstupními dveřmi Koleje Milady Kudeříkové je v dezolátním stavu. Dlaždice jsou podemleté - při stoupnutí se nebezpečně viklají, v deštivém počasí kloužou a cákají bláto. Je to frekventovaném místo, chodci se mu musí vyhýbat vstupem do silnice.

Zaslal: Pavlína Zvěřinová, 20.01.2017 v 14:08

Olomouc-střed-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(20.01.2017 14:08)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Pavlína Zvěřinová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Rozbitý chodník před budovou Koleje Milady Kudeříkové
Olomouc-střed / Kateřinská
Chodník před vstupními dveřmi Koleje Milady Kudeříkové je v dezolátním stavu. Dlaždice jsou podemleté - při stoupnutí se nebezpečně viklají, v deštivém počasí kloužou a cákají bláto. Je to frekventovaném místo, chodci se mu musí vyhýbat vstupem do silnice.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/695




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/695


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 31.01.2017 18:36

Odbor správy městských komunikací a MHD Magistrátu města Olomouce jako zástupce vlastníka místních a části účelových komunikací ve vlastnictví statutárního města Olomouce obdržel podnět z portálu Chodím Olomoucí na rozbitý chodník před budovou Koleje Milady Kudeříkové.
Ke vznesenému podnětu Vám sděluji následující:
Stav chodníku byl prověřen při místním šetření. Předmětný požadavek jsme zařadili do evidence hlášených závad.
Povrch chodníku byl vyhodnocen jako zhoršený a proto bude lokální oprava uvolněných dlaždic v uvedeném úseku zařazena do plánu prací pro TSMO, a.s. a provedena bude s ohledem na klimatické podmínky v průběhu jarních měsíců roku 2017.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Dobrý den,
děkuji za odpověď, aktualizaci podnětu provedeme po avizované úpravě začátkem léta.

08.02.2017 v 12:25    

Chodím Olomoucí:
Děkujeme! Dnes byl chodník opraven!

24.02.2017 v 13:18    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Kateřinská, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Opakující se hromadění odpadků na ulici Švédská

Olomouc-střed, 12. březen 2017 S odpovědí

Rozbitý chodník na ulici Kateřinská

Olomouc-střed, 28. listopad 2016 Vyřešený

Chodník samá díra na ulici Dělnická

Neředín, 18. únor 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty