Chodník na Hraniční ulici - úprava zeleně

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Stará se město Olomouc dobře o zeleň? V okolí Hraniční ulici je zanedbaná starostlivost o zeleň - viz foro, zarůstající chodník na Hraniční ulici. Prosíme o adekvátnější péči o zeleň.

Pozn. Redakčně upraveno.

Zaslal: Brunoš Pytlíček, 20.01.2017 v 18:15

Nová Ulice-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(20.01.2017 18:15)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Brunoš Pytlíček následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nová Ulice:
Chodník na Hraniční ulici - úprava zeleně
Nová Ulice / Hraniční
Stará se město Olomouc dobře o zeleň? V okolí Hraniční ulici je zanedbaná starostlivost o zeleň - viz foro, zarůstající chodník na Hraniční ulici. Prosíme o adekvátnější péči o zeleň.

Pozn. Redakčně upraveno.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/698




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/698


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 24.01.2017 18:24

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět k úpravě zeleně na ul. Hraniční, který jsme předali k řešení na odbor životního prostředí, oddělení veřejné zeleně. Uvedené oddělení ve věci údržby zeleně postupuje dle zpracovaného pasportu zeleně a v intencích zákona o ochraně životního prostředí. K údržbě dřevin je přistupováno individuálně, jejich ořezy jsou prováděny zejména v období vegetačního klidu.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Dobrý den,
děkuji za odpověď, aktualizaci podnětu provedeme po avizované úpravě začátkem léta.

08.02.2017 v 12:31    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Hraniční, Nová Ulice
 

Podobné podněty

Značně zanedbané stanovišť pro popelnice-kontejnery

Nová Ulice, 04. červenec 2017 S odpovědí

Odstavené vozidlá na tráve ul. Horní lán

Nová Ulice, 03. květen 2017 S odpovědí

Masarykova, Nábřeží, nároží kde přecházejí chodci

Nové Hodolany, 10. srpen 2017 S odpovědí

Rozbitý chodník k hudební škole Žerotín, k ulici Kavaleristů

Nové Hodolany, 13. červen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty