Zvlněný chodník na ulici Zikova

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Chodnik na ulici Zikova je absolutne v nevyhovujicim stavu-obzvlast okolo vyfoceneho poklopu. Vseobecne si myslim,ze asfaltove chodniky na sidlisti na Novych Sadech,by melo byt odstraneno a nahrazeno dlazdicemi. Prece jen uz by si to po 30ti letech zaslouzilo vymenu...

Zaslal: Newtwin , 22.01.2017 v 05:41

Nové Sady-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(22.01.2017 05:41)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Zuzana Šporiková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Zvlneny chodnik na ulici Zikova
Nové Sady / Zikova
Chodnik na ulici Zikova je absolutne v nevyhovujicim stavu-obzvlast okolo vyfoceneho poklopu. Vseobecne si myslim,ze asfaltove chodniky na sidlisti na Novych Sadech,by melo byt odstraneno a nahrazeno dlazdicemi. Prece jen uz by si to po 30ti letech zaslouzilo vymenu...
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/700




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/700


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 31.01.2017 18:36

Odbor správy městských komunikací a MHD Magistrátu města Olomouce jako zástupce vlastníka místních a části účelových komunikací ve vlastnictví statutárního města Olomouce obdržel podnět z portálu Chodím Olomoucí na zvlněný chodník na ulici Zikova.
Ke vznesenému podnětu Vám sděluji následující:
Stav chodníku byl prověřen při místním šetření. Předmětný požadavek jsme zařadili do evidence hlášených závad.
Výše uvedený chodník se nachází v lokalitě dotčené plánovanou stavbou tramvajové trati. Povrch chodníku v okolí šachty byl vyhodnocen jako zhoršený. Proto bude pouze lokální oprava tohoto propadu zařazena do plánu prací pro TSMO, a.s. a provedena bude s ohledem na klimatické podmínky v průběhu roku 2017.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Dobrý den,
děkuji za odpověď, aktualizaci podnětu provedeme po avizované úpravě začátkem léta.

08.02.2017 v 12:36    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Zikova, Nové Sady
 

Podobné podněty

Díra u kanálu - ulice Zikova

Nové Sady, 14. září 2017 Vyřešený

Chodci na komunikaci U Rybářských stavů (Nové Sady)

Nové Sady, 10. únor 2017 S odpovědí

Chybí cyklostojan

Olomouc-střed, 23. prosinec 2017 Čekající na odpověď

Rozbitý chodník na Erbenově ulici

Olomouc-západ, 31. prosinec 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty