Nepřehledná křižovatka kvůli křoví

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Nepřehledná křižovatka u benzíny TESCO. Když jede auto od kruhového objezdu a nejede po hlavní, ale rovně, nevidí auta zprava a těžko se mu dává přednost. Je tam hustý živý plot vzrostlý.

Zaslal: Jana Smolková, 22.01.2017 v 05:42

Nová Ulice-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(22.01.2017 05:42)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jana Smolková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nová Ulice:
Nepřehledná křižovatka kvůli křoví
Nová Ulice / Kafkova
Nepřehledná křižovatka u benzíny TESCO. Když jede auto od kruhového objezdu a nejede po hlavní, ale rovně, nevidí auta zprava a těžko se mu dává přednost. Je tam hustý živý plot vzrostlý.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/701




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/701


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 24.01.2017 18:26

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět k úpravě zeleně.
Odbor životního prostředí (OŽP), oddělení veřejné zeleně ve věci údržby zeleně postupuje dle zpracovaného pasportu zeleně a v intencích zákona o ochraně životního prostředí.
K údržbě dřevin je přistupováno individuálně, jejich ořezy jsou prováděny zejména v období vegetačního klidu. Vaše připomínka byla postoupena oddělení veřejné zeleně k řešení.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Dobrý den,
děkuji za odpověď, aktualizaci podnětu provedeme ke konci března. Vegetační klid začíná 1. října. Konec vegetačního klidu je 31. března.

08.02.2017 v 12:39    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Kafkova, Nová Ulice
 

Podobné podněty

Neusazený hydrantový poklop na Pionýrské

Nová Ulice, 08. červenec 2017 Vyřešený

Blokování nájezdů na chodník pro vozíčkáře autem

Nová Ulice, 26. leden 2017 S odpovědí

Chybějící přechod u ZŠ Řezníčkova (tramvajový ostrůvek - chodník)

Staré Hodolany, 20. září 2017 Čekající na odpověď

Nebezpečný přechod na ulici Legionářská

Olomouc-střed, 19. únor 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty