Robitý chodnik ulise Tovární

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na chodníku u železničního přejezdu chybí dlaždice.

Zaslal: Jaroslav Souček, 22.01.2017 v 16:03

Nový Svět-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(22.01.2017 16:03)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jaroslav Souček následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nový Svět:
Robitý chodnik ulise Tovární
Nový Svět / Tovární
Na chodníku u železničního přejezdu chybí dlaždice.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/707




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/707


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(08.02.2017 13:40)

Dobrý den,

děkuji za odpověď. Prosím o upřesnění, kde občané můžou sledovat uvedený plán prací pro další období, a tedy i výhled opravy uvedeného chodníku.

Děkuji, Matúš Šucha



Detaily naleznete na stránce podnětu:

http://www.chodimolomouci.cz/707




S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 31.01.2017 18:39

Odbor správy městských komunikací a MHD Magistrátu města Olomouce jako zástupce vlastníka místních a části účelových komunikací ve vlastnictví statutárního města Olomouce obdržel podnět z portálu Chodím Olomoucí na rozbitý chodník na ulici Tovární.
Ke vznesenému podnětu Vám sděluji následující:
Stav chodníku byl prověřen při místním šetření.
O zhoršeném stavu chodníku byl již náš odbor informován zástupci místně příslušné komise městské části v minulém roce.
Chodník na ulici Tovární (v blízkosti železničního přejezdu) byl vyhodnocen jako zhoršený. Jelikož se jedná o celkovou opravu chodníku většího rozsahu, na kterou již v loňském roce bohužel nezbyly finanční prostředky, bude tato oprava chodníku zařazena do plánu prací v příštích letech dle našich finančních možností.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Tomáš P.:
Redakce: Tento komentář byl smazán. Smyslem portálu je hledat konstruktivní řešení. Děkuji za pochopení.

27.01.2017 v 13:21    

Jarda S:
Výmluva dobrá,ještě jste do toho mohli zapracovat dodavatelsko-odběratelské vztahy a je to komplet.

01.02.2017 v 10:34    

Chodím Olomoucí:
Samospráva byla vyzvána k doplnění odpovědi a řešení podnětu. Komunikaci se samosprávou je možné sledovat viz výše v části „Komunikace o řešení problému“ po kliknutí na „Zobrazit odeslané zprávy“.
Portál Chodci sobě, Matúš Šucha

08.02.2017 v 13:40    

Antonín:
Když chodník na fotografii je odpovědnými byl vyhodnocen jako "zhoršený", tak jak potom vypadá chodník rozbitý na cucky*****.....?

15.02.2017 v 18:41    

Jan Novák:
Žádám, aby primátor města Olomouce s Radou města Olomouce, šel povinně se projít po tomto chodníku.

23.03.2017 v 21:37    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Tovární, Nový Svět
 

Podobné podněty

Rozházené plechové oplocení

Nový Svět, 05. leden 2018 Čekající na odpověď

Chybějící chodník na ulici Šlechtitelů

Nový Svět, 18. leden 2017 S odpovědí

Chybějící kostky na chodníku v ulici Ztracená

Olomouc-střed, 28. listopad 2016 Vyřešený

Alšova, chodník rozježděný a zničený automobily

Nové Sady, 06. září 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty