Neschůdná cesta podél Moravy - pokračování ulice Na Letné

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Každoročně v zimě neschůdná cesta mezi ulicemi Václava III a Komenského - pokračování ulice Na Letné. Na mapách není ani značena jako chodník, je na nich pouze silnice, přitom se jedná o hlavní spojku mezi sídlištěm Lazce a městem. kde denně projdou stovky lidí, je na ní značka pro pěší. Cesta je neudržovaná a na mnoha místech zledovatělá¨.

Zaslal: M P, 23.01.2017 v 13:27

Lazce-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(23.01.2017 13:27)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel M P následující podnět, který je lokalizován na území městské části Lazce:
Neschůdná cesta podél Moravy - pokračování ulice Na Letné
Lazce / Na Letné
Každoročně v zimě neschůdná cesta mezi ulicemi Václava III a Komenského - pokračování ulice Na Letné. Na mapách není ani značena jako chodník, je na nich pouze silnice, přitom se jedná o hlavní spojku mezi sídlištěm Lazce a městem. kde denně projdou stovky lidí, je na ní značka pro pěší. Cesta je neudržovaná a na mnoha místech zledovatělá¨.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/710




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/710


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(08.02.2017 13:47)

Dobrý den,

viz odpověď na podnět, prosím o aktualizaci odpovědi - tj. reakci vlastníka komunikace k údržbě.

Děkuji, Matúš Šucha



Detaily naleznete na stránce podnětu:

http://www.chodimolomouci.cz/710




S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 24.01.2017 18:32

Dobrý den,

obdrželi jsme Vaši připomínku k zimní údržbě na chodníku podél Moravy na ul. Václava III.
Dle vyjádření vlastníka místních komunikací je chodník v zimním období zařazen do zimní údržby pluhováním. Vaše připomínka k jeho současnému stavu byla předána zástupci vlastníka odboru správy místních komunáikací a MHD k vyřešení.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Samospráva byla vyzvána k doplnění odpovědi a řešení podnětu. Komunikaci se samosprávou je možné sledovat viz výše v části „Komunikace o řešení problému“ po kliknutí na „Zobrazit odeslané zprávy“.
Portál Chodci sobě, Matúš Šucha

08.02.2017 v 13:47    

MP:
Dobrý den,
děkuji za urgenci u samosprávy. Po chodníku se teď už nedá chodit vůbec, pokud člověk nechce riskovat nějakou zlomeninu. Spousta lidí tedy chodí po silnici, která je ale rovněž v havaruijním stavu, takže auta kličkují mezi výmoly a chodci.

10.02.2017 v 12:10    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Na Letné, Lazce
 

Podobné podněty

Díra u vjezdu do Kozí ulice

Olomouc-střed, 16. srpen 2017 Čekající na odpověď

Pavelčákova ulice, chybí obrubník a je to pro chodce velmi nebezpečné

Olomouc-střed, 15. září 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty