Chybějící chodník na ulici Arbesova

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na ulici Arbesova chybí část (cca 130 m) chodníku mezi veterinární klinikou a domem číslo 20. Tato cesta je jediná možná ze zastávky Pionýrská směrem do Slavonína.

Zaslal: Jan Tesařík, 24.01.2017 v 17:38

Slavonín-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(24.01.2017 17:38)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jan Tesařík následující podnět, který je lokalizován na území městské části Slavonín:
Chybějící chodník na ulici Arbesova
Slavonín / Arbesova
Na ulici Arbesova chybí část (cca 130 m) chodníku mezi veterinární klinikou a domem číslo 20. Tato cesta je jediná možná ze zastávky Pionýrská směrem do Slavonína.

Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/712




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/712


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(08.02.2017 13:49)

Dobrý den,
děkuji za odpověď na podnět. Prosím o doplnění konkrétnějších informací – kde občané mohou sledovat proces schvalování, nahlédnout do projektové dokumentace, který obor magistrátu je za realizaci zodpovědný.

Děkuji.
S pozdravem, Portál Chodci sobě, Matúš Šucha




Detaily naleznete na stránce podnětu:

http://www.chodimolomouci.cz/712




S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 25.01.2017 09:16

Dobrý den,

k Vašemu podnětu chybějícího chodníku na ul Arbesova sdělujeme následující:

Tento požadavek byl i ze strany Komise místní části Slavonín dlouhodobě uplatňován a v současné době si odbor investic nechává zpracovat projektovou dokumentaci, která se týká výstavby chodníku v úseku od domu na Arbesové č.o. 2 po stávající živičnou rampu chodníku na ulici Brněnská (celé v délce cca. 150m). Termín realizace záměru zatím není stanoven, vše bude záviset na schváleném rozpočtu na příští rok.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Samospráva byla vyzvána k doplnění odpovědi a řešení podnětu. Komunikaci se samosprávou je možné sledovat viz výše v části „Komunikace o řešení problému“ po kliknutí na „Zobrazit odeslané zprávy“.
Portál Chodci sobě, Matúš Šucha

08.02.2017 v 13:49    

Jan Tesařík:
Tak možnost "Zobrazit odeslané zprávy" nikde nevidím.

08.02.2017 v 14:32    

Chodím Olomoucí:
Pod fotografii podnětu je:
Komunikace o řešení podnětu

a pak pod tím:
Zobrazit odeslané zprávy

08.02.2017 v 21:30    

Jan Tesařík :
Ani na mobilu ani na počítači v prohlížeči Chrome nemám "Zobrazit odeslané zprávy.

08.02.2017 v 21:39    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Arbesova, Slavonín
 

Podobné podněty

Rozbita lavicka na ulici Schweitzerova, autobusova zastavka Jizni

Slavonín, 28. listopad 2019 Čekající na odpověď

Na autobusové zastávce Jižní není přechod pro chodce

Slavonín, 02. únor 2017 S odpovědí

Díra u kanálu - ulice Urxova

Lazce, 20. září 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty