Rozbitý chodník ul. Sladkovského

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na chodníku chybí dlaždice a je prolomený poklop u kanálu , u křižovatky kde je chodník opravený, tak přes něho přejíždí kamiony.

Zaslal: Jaroslav Souček, 07.02.2017 v 17:43

Holice-
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(07.02.2017 17:43)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jaroslav Souček následující podnět, který je lokalizován na území městské části Holice:
Rozbitý chodník ul. Sladkovského
Holice / Sladkovského
Na chodníku chybí dlaždice a je prolomený poklop u kanálu , u křižovatky kde je chodník opravený, tak přes něho přejíždí kamiony.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/727




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/727


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 21.02.2017 15:40

Odbor správy městských komunikací a MHD Magistrátu města Olomouce jako zástupce vlastníka místních a části účelových komunikací ve vlastnictví statutárního města Olomouce obdržel podnět z portálu Chodím Olomoucí na rozbitý chodník a prolomený poklop na ulici Sladkovského.
Ke vznesenému podnětu Vám sděluji následující:
Stav chodníku byl prověřen při místním šetření. Předmětný požadavek jsme zařadili do evidence hlášených závad.
Povrch chodníku byl vyhodnocen jako zhoršený a proto bude lokální oprava chybějících a uvolněných dlaždic a výměna poškozeného poklopu v uvedeném úseku chodníku zařazena do plánu prací pro TSMO, a.s. a provedena bude s ohledem na klimatické podmínky v průběhu jarních měsíců roku 2017.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Antonín:
Jak dlouho už je tento chodník tak rozmlácený? To nemůže dojít takového stavu ze dne na den!
Kdo a kdy ho z odpovědných kontroloval?

07.02.2017 v 17:59    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Sladkovského, Holice
 

Podobné podněty

Stavba nového chodníku v délce 80 m ul. Hamerská

Holice, 07. únor 2017 S odpovědí

Nahradit lavici na zastávce U Mlýna jinou

Holice, 13. únor 2017 Vyřešený

Díry na chodníku v Aksamitově ulici u tržnice

Olomouc-střed, 10. červenec 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty