Rozbitý chodník před parkovištěm na Mlýnské ulici

Před parkovištěm na Mlýnské ulici, mezi hotelem Trinity a zadním vchodem do Moravského divadla Olomouc, je rozbitý chodník. Zámková dlažba chodníku směrem od hotelu přechází v beton, který je poničený častými vjezdy aut; na něj navazuje krátký, kdysi asi travnaný úsek, pak opět výjezd a u divadla vysoký patník, za kterým pokračuje opět chodník. Proto se v tomto úseku jde chodcům špatně (a raději chodí přímo po vozovce), ještě hůře se zde jede kočárkem. Navíc celý úsek působí nedůstojně, přestože je blízko centra.

Zaslal: Martin Bernátek, 07.02.2017 v 17:44

Olomouc-střed-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(07.02.2017 17:44)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Martin Bernátek následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Rozbitý chodník před parkovištěm na Mlýnské ulici
Olomouc-střed / Mlýnská
Před parkovištěm na Mlýnské ulici, mezi hotelem Trinity a zadním vchodem do Moravského divadla Olomouc, je rozbitý chodník. Zámková dlažba chodníku směrem od hotelu přechází v beton, který je poničený častými vjezdy aut; na něj navazuje krátký, kdysi asi travnaný úsek, pak opět výjezd a u divadla vysoký patník, za kterým pokračuje opět chodník. Proto se v tomto úseku jde chodcům špatně (a raději chodí přímo po vozovce), ještě hůře se zde jede kočárkem. Navíc celý úsek působí nedůstojně, přestože je blízko centra.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/728




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/728


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 08.02.2017 20:59

Odbor správy městských komunikací a MHD Magistrátu města Olomouce jako zástupce vlastníka místních a části účelových komunikací ve vlastnictví statutárního města Olomouce obdržel podnět z portálu Chodím Olomoucí na rozbitý chodník před parkovištěm na Mlýnské ulici.
Ke vznesenému podnětu Vám sděluji následující:
O zhoršeném stavu chodníku byl již náš odbor informován občany i zástupci místně příslušné komise městské části.
V roce 2016 byla zpracována projektová dokumentace a vyřízeno stavební povolení. Oprava výše uvedené části chodníku bude realizována v průběhu měsíce května 2017.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Antonín:
Jak dlouho už je tento chodník tak rozmlácený? Odhaduji že aspoň dvacet let. To nemůže dojít takového stavu ze dne na den!
Kdo a kdy tam z odpovědných míst provedl kontrolu?

07.02.2017 v 18:01    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Mlýnská, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

1. máje - parkování na chodníku před Pojišťovnou

Olomouc-střed, 27. červenec 2017 S odpovědí

Wurmova, kvalitní montáž dopravní značky

Olomouc-střed, 15. srpen 2017 Čekající na odpověď

Poklop na chodníku v ulici Kmochova

Tabulový Vrch, 09. květen 2017 S odpovědí

Neopravený chodník na ul. Wolkerova

Olomouc-západ, 17. květen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty