rozbitý a nerovnoměrný chodník na ulici Dukelská 1

Chodník na ulici Dukelská 1 (naproti prodejně Vše na stolní tenis ) je po velké části chodníku nerovnoměrný a je zde velké nebezpečí pádu. Na fotce je vidět také rozbití chodníkových dlaždic. Nelze toto místo obejít. Nebezpečné nejen pro chodce, kolaře, kočárky, děti, seniory...

Zaslal: Štěpán Chudík, 08.02.2017 v 21:21

Nové Hodolany-
 
 
 
 

Aktualizace podnětu

25.08.2017

Štěpán Chudík přidal následující aktualizace podnětu:

Již upraveno, děkujeme! :)

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(08.02.2017 21:21)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Štěpán Chudík následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Hodolany:
rozbitý a nerovnoměrný chodník na ulici Dukelská 1
Nové Hodolany / U Soutoku
Chodník na ulici Dukelská 1 (naproti prodejně Vše na stolní tenis ) je po velké části chodníku nerovnoměrný a je zde velké nebezpečí pádu. Na fotce je vidět také rozbití chodníkových dlaždic. Nelze toto místo obejít. Nebezpečné nejen pro chodce, kolaře, kočárky, děti, seniory...
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/732




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/732


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 14.02.2017 18:44

Odbor správy městských komunikací a MHD Magistrátu města Olomouce jako zástupce vlastníka místních a části účelových komunikací ve vlastnictví statutárního města Olomouce obdržel podnět z portálu Chodím Olomoucí na rozbitý a nerovnoměrný chodník na ulici Dukelská 1.
Ke vznesenému podnětu Vám sděluji následující:
Stav chodníku byl prověřen při místním šetření. Předmětný požadavek jsme zařadili do evidence hlášených závad.
Povrch chodníku byl vyhodnocen jako zhoršený a proto bude lokální oprava propadu v uvedeném úseku chodníku zařazena do plánu prací pro TSMO, a.s. a provedena bude s ohledem na klimatické podmínky v průběhu jarních měsíců roku 2017.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


U Soutoku, Nové Hodolany
 

Podobné podněty

Zdevastovaný neudržovaný chodník na Vrchlického ulici

Nové Hodolany, 25. červenec 2017 Čekající na odpověď

Jeremenkova, přechod pro chodce k RCO - rozbitá a chybějící dlažba

Nové Hodolany, 25. říjen 2017 Čekající na odpověď

Nároží ulic Sokolská a Zámečnická, rozbitý nebezpečný chodník

Olomouc-střed, 09. srpen 2017 Čekající na odpověď

Wurmova ulice a Biskupské náměstí - rozbité chodníky ......

Olomouc-střed, 15. srpen 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty