Led na chodníku

Led po celé šířce chodníku už minimálně 3 týdny bez nápravy.

Zaslal: Daniel Orlík, 08.02.2017 v 21:26

Olomouc-střed-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(08.02.2017 21:26)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Daniel Orlík následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Led na chodníku
Olomouc-střed / Michalské stromořadí
Led po celé šířce chodníku už minimálně 3 týdny bez nápravy.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/736




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/736


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 09.02.2017 15:21

Odbor správy městských komunikací a MHD Magistrátu města Olomouce jako zástupce vlastníka místních a části účelových komunikací ve vlastnictví statutárního města Olomouce obdržel podnět z portálu Chodím Olomoucí na led na chodníku na ul. Michalské stromořadí.
Ke vznesenému podnětu Vám sděluji následující:
Dle sdělení dispečera zimní údržby TSMO, a.s. byl uvedený úsek komunikace dne 9.2.2017 ošetřen posypem solí a drtí.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Dobrý den,

prosím občany z okolí o informaci, jestli je podnět vyřešen.

09.02.2017 v 15:22    

Už led roztál:
Vyřešeno

31.05.2017 v 23:26    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Michalské stromořadí, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

lávka pro pěší L 15 v Bezručových sadech

Olomouc-střed, 09. srpen 2017 S odpovědí

Prosím o propojení chodníků

Nové Sady, 19. březen 2017 S odpovědí

Polská ulice, u Šantovky, ohnuté kovové sloupky

Nové Sady, 25. září 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty