Bezohledná jízda Ztracená

Dobrý den, bydlím v ulici Ztracená více než 2 roky a po celou dobu se potýkám s bezohlednými řidiči, převážně taxikáři a pracovníky pizzerie. Kolikrát mám pocit, že kdybych neuhnul stranou, tak by mě auto klidně srazilo. Řidiči zde absolutně nerespektují rychlostní limit. Za tu dobu jsem vypozoroval, že se jedná hlavně o taxikáře z Team-taxi (malé auta myslím že citigo škoda) a pizzerii Fortys. Ale je zde problém i s jinými řidiči.

Zaslal: Jan Tandler, 09.02.2017 v 15:19

Olomouc-střed-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(09.02.2017 15:19)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jan Tandler následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Bezohledná jízda Ztracená
Olomouc-střed / Ztracená
Dobrý den, bydlím v ulici Ztracená více než 2 roky a po celou dobu se potýkám s bezohlednými řidiči, převážně taxikáři a pracovníky pizzerie. Kolikrát mám pocit, že kdybych neuhnul stranou, tak by mě auto klidně srazilo. Řidiči zde absolutně nerespektují rychlostní limit. Za tu dobu jsem vypozoroval, že se jedná hlavně o taxikáře z Team-taxi (malé auta myslím že citigo škoda) a pizzerii Fortys. Ale je zde problém i s jinými řidiči.


Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/738




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/738


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 21.02.2017 16:00

Dobrý den,

děkujeme za Vaši připomínku k dopravní situaci v ulici Ztracená. Jsme si vědomi problému s provozem v pěší zóně v centru města, zejména potom s vozidly služeb taxi a rozvozu zboží. Odbor koncepce a rozvoje již připravuje opatření vedoucí k omezení průjezdu a ke snížení rychlosti v pěší zóně.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Karel Binder:
Dostal jste pane Tandlere od odpovědných míst (Luňáček) z radnice
standardní vyhýbavou nekonkrétní odpověď a k tomu trochu neurčitý slib
"odbor koncepce již připravuje opatření", tedy typu až naprší a uschne,
a už nám raději občane nepište.

Do kdy? Co to bude?

Co kdyby tam ti odpovědní z radnice nechali policii měřit rychlost?

07.03.2017 v 20:02    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Ztracená, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Třídění odpadu v Divadelní ulici

Olomouc-střed, 07. duben 2017 S odpovědí

Díry na chodníku u Moravského divadla na třídě Svobody

Olomouc-střed, 13. červen 2017 S odpovědí

Řidiči ignorující semafory

Nové Sady, 20. leden 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty