Chodci na komunikaci U Rybářských stavů (Nové Sady)

Komunikace je sice opatřena dopravní značkou, mnoho řidičů ji zřejmě vůbec nepostřehne a tak se stává proto chůze po této komunikaci nebezpečnou. Zvláště pak pokud bude probíhat druhá etapa opravy mostu na Velkomoravské ulici, kdy si zde mnoho řidičů zkracuje cestu. Doporučoval bych alespoň montáž několika zpomalovacích retardéru, když už nelze vybudovat nový chodník.

Zaslal: Luděk Kyselý, 10.02.2017 v 14:57

Nové Sady-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(10.02.2017 14:57)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Luděk Kyselý následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Chodci na komunikaci U Rybářských stavů (Nové Sady)
Nové Sady / U Rybářských stavů
Komunikace je sice opatřena dopravní značkou, mnoho řidičů ji zřejmě vůbec nepostřehne a tak se stává proto chůze po této komunikaci nebezpečnou. Zvláště pak pokud bude probíhat druhá etapa opravy mostu na Velkomoravské ulici, kdy si zde mnoho řidičů zkracuje cestu. Doporučoval bych alespoň montáž několika zpomalovacích retardéru, když už nelze vybudovat nový chodník.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/741




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/741


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 21.02.2017 16:01

Dobrý den,

děkujeme za Vaši připomínku ve věci ulice Rybářská. Současný problém s trvalým překračováním nejvyšší povolené rychlosti na ulici Rybářská je nám znám. Dopravní značení IZ8a "zóna s omezenou rychlostí" není většinou řidičů respektováno. Odbor koncepce a rozvoje na základě místního šetření pořídí investiční záměr, který navrhne vhodné opatření ke zklidnění dopravní dopravy na ul. Rybářská.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Antonín:
Ideální jsou zpomalovací prahy ve Slavoníně, ty mají bezohlední řidiči obzvlášť rádi a nebo ty nové gumokovové, jako na ulici Fr. Stupky. Ty by se daly nainstalovat téměř okamžitě a v hojném počtu.

Doufejme, že pan Kyselý a občané města Olomouce nedostanou od odpovědných míst z radnice opět obvyklou vyhýbavou nekonkrétní odpověď a k tomu hodně neurčitých slibů typu až naprší a uschne, a radujte se občané.

11.02.2017 v 20:02    

Karel Binder:
Dostali jste od odpovědných míst z radnice obvyklou vyhýbavou nekonkrétní odpověď a k tomu hodně neurčitých slibů typu až naprší a uschne, a radujte se občané.
Pořídí investiční záměr !
Navrhnou vhodné opatření ke zklidnění dopravní dopravy!

Kdy?

Co kdyby tam ti odpovědní z radnice posílali v prvé řadě policii měřit rychlost?

07.03.2017 v 19:55    

Věra Smolová:
Copak je nového na odboru koncepce a rozvoje od 21. února 2017?

Hezky psali, že: " pořídí investiční záměr, který navrhne vhodné opatření ke zklidnění dopravní dopravy".

A jaké mají výsledky po více jak 3 měsících?

08.06.2017 v 12:48    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


U Rybářských stavů, Nové Sady
 

Podobné podněty

údržba zeleně na zastávkách MHD - V kotlině

Nové Sady, 13. červen 2017 Čekající na odpověď

Řidiči Ignorující semafory

Nové Sady, 20. leden 2017 S odpovědí

Bezohledná jízda Ztracená

Olomouc-střed, 09. únor 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty