Chybějící chodník v ulici Přemysla Oráče v Olomouci - Holici

V ulici Přemysla Oráče v Olomouci - Holici chybí chodník, což zejména v pracovní dny velice ohrožuje chodce.

Zaslal: Markéta Peřinová, 12.02.2017 v 17:13

Holice-
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(12.02.2017 17:13)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Markéta Peřinová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Holice:
Chybějící chodník v ulici Přemysla Oráče v Olomouci - Holici
Holice / Přemysla Oráče
V ulici Přemysla Oráče v Olomouci - Holici chybí chodník, což zejména v pracovní dny velice ohrožuje chodce.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/743




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/743


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 08.03.2017 12:24

Dobrý den,

Děkujeme za Váš podmět týkající se chybějícího chodníku na ul. Přemysla Oráče v Olomouci - Holici. K Vašemu podmětu sdělujeme následující:
Vzhledem k šířkovému uspořádání ulice a prověření normové šířky pro zachování obousměrného provozu vozidel (autobusů MHD), není možné v dané lokalitě vybudovat nový chodník pro chodce, který by odpovídal platným technickým normám.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Antonín:
A co to otřesné zábradlí mezi chodníkem a vozovkou?! To nevidělo barvu a štětec aspoň dvacet roků. Kdo a kdy je nechá opravit a natřít ?

12.02.2017 v 20:49    

Sobotka:
Jinými slovy se čeká, až tam zajedou nějakého malého školáka. Potom budou komunální politici ronit krokodýlí slzy.
****

Pozn. redakčně kráceno

07.07.2017 v 19:35    

A. Svojtka:
Ale je možné v dané lokalitě vybudovat nový chodník pro chodce, který by odpovídal platným technickým normám.
Jenže ono se asi líným a zpozvykaným děvčatům a chlapcům na radnici nechce!
Snažte se, pane správče, jinak Vás vyhodíme! My sice nejsme správní rada, ale jsme voliči! Budou volby!

04.08.2017 v 18:46    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Přemysla Oráče, Holice
 

Podobné podněty

Parkovanie na zeleni ul. Holická

Holice, 07. červen 2017 S odpovědí

Díra u kanálu - ulice Zikova

Nové Sady, 14. září 2017 Čekající na odpověď

ve Smetanových sadech v Olomouci zvou lavičky k posezení

Olomouc-střed, 08. červenec 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty