Chybějící bezbariérový vstup na přechod

Hlavně pro rodiče s kočárky je to adrenalin, když musí rychle přejít, protože auta mají zelenou s chodci.

Zaslal: Zdeněk Vychodil, 13.02.2017 v 08:37

Nová Ulice-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(13.02.2017 08:37)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Zdeněk Vychodil následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nová Ulice:
Chybějící bezbariérový vstup na přechod
Nová Ulice / Hraniční
Hlavně pro rodiče s kočárky je to adrenalin, když musí rychle přejít, protože auta mají zelenou s chodci.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/744




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/744


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 07.03.2017 10:59

Dobrý den,

děkujeme za Váš podmět týkající se chybějící bezbariérové úpravy na přechodu pro chodce ulic Hraniční a Čajkovského.
Po dohodě se zástupcem odboru správy městských komunikací a MHD, který zajišťuje bežnou udržbu na pozemních komunikacích ve správě města Olomouce, bude dané místo během letních měsíců tohoto roku upraveno.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Hájek Jiří:
Už je léto 2017. Už se ví přesně kdy to bude?
Žádáme o konkrétní odpověď! A hlavně uveďte termín!

04.08.2017 v 18:42    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Hraniční, Nová Ulice
 

Podobné podněty

neoznačené zúžení vozovky v ulici I.P.Pavlova

Nová Ulice, 08. květen 2017 S odpovědí

Chybějící bezbariérové ukončení chodníku

Nová Ulice, 13. únor 2017 S odpovědí

chybějící přechod u ZŠ Řezníčkova (tramvajový ostrůvek - chodník)

Staré Hodolany, 20. září 2017 Čekající na odpověď

Příliš krátká zelená na přechodu přes třídu Kosmonautů

Nové Hodolany, 08. leden 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty