Chodník samá díra na ulici Dělnická

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Chodník na ulici Dělnická je samá díra. Jezdím přes něj denně s kočárkem. Zdolávat tento úsek je vždy adrenalin pro mne i pro dcerku ležící v kočáře. Myslím, že v tomto stavu je chodník pro chodce nejen nekomfortní, ale i nebezpečný.

Zaslal: Lenka Černochová, 18.02.2017 v 17:08

Neředín-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(18.02.2017 17:08)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Lenka Černochová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Neředín:
Chodník samá díra na ulici Dělnická
Neředín / Dělnická
Chodník na ulici Dělnická je samá díra. Jezdím přes něj denně s kočárkem. Zdolávat tento úsek je vždy adrenalin pro mne i pro dcerku ležící v kočáře. Myslím, že v tomto stavu je chodník pro chodce nejen nekomfortní, ale i nebezpečný.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/750




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/750


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 21.02.2017 16:01

Odbor správy městských komunikací a MHD Magistrátu města Olomouce jako zástupce vlastníka místních a části účelových komunikací ve vlastnictví statutárního města Olomouce obdržel podnět z portálu Chodím Olomoucí na poškozený chodník na ulici Dělnická.
Ke vznesenému podnětu Vám sděluji následující:
O zhoršeném stavu chodníku byl již náš odbor informován zástupci místně příslušné komise městské části v minulém roce.
Stav chodníku byl prověřen při místním šetření. Předmětný požadavek jsme zařadili do evidence hlášených závad.
Povrch chodníku byl vyhodnocen jako zhoršený a proto bude lokální oprava propadu a poškozených dlaždic v uvedeném úseku chodníku zařazena do plánu prací pro TSMO, a.s. a provedena bude s ohledem na klimatické podmínky v průběhu jarních měsíců roku 2017.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Dělnická, Neředín
 

Podobné podněty

Nejhorší přechod v olomouci

Neředín, 23. leden 2017 S odpovědí

Nebezpečné a nepřehledné přecházení

Neředín, 17. leden 2017 S odpovědí

Díry na chodníku u Moravského divadla na třídě Svobody

Olomouc-střed, 13. červen 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty