Nebezpečný přechod na ulici Legionářská

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

V momentě, kdy na se na přechodu pro chodce rozsvítí zelená, auta, která přijíždějí z náměstí hrdinů ještě nestačí přechod přejet, a tak vznikají dvě situace - ti všímaví zastaví před přechodem, ale většina se zastavit neobtěžuje a přejíždí před nohami chodců nebo kličkuje mezi nimi. Chtěl by prodloužit interval mezi tím, co se autům na náměstí hrdinů rozsvítí červená, a kdy se na přechodu na legionářské rozsvítí zelená.

Zaslal: Aneta Šebková, 19.02.2017 v 13:31

Olomouc-střed-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(19.02.2017 13:31)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Aneta Šebková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Nebezpečný přechod na ulici Legionářská
Olomouc-střed / Legionářská
V momentě, kdy na se na přechodu pro chodce rozsvítí zelená, auta, která přijíždějí z náměstí hrdinů ještě nestačí přechod přejet, a tak vznikají dvě situace - ti všímaví zastaví před přechodem, ale většina se zastavit neobtěžuje a přejíždí před nohami chodců nebo kličkuje mezi nimi. Chtěl by prodloužit interval mezi tím, co se autům na náměstí hrdinů rozsvítí červená, a kdy se na přechodu na legionářské rozsvítí zelená.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/751




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/751


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 27.02.2017 15:48

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět k provozu světelné signalizace na křižovatce na Náměstí Národních Hrdinů.
Vaši připomínku k činnosti SSZ prověříme.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Antonín:
Redakce: Tento komentář byl smazán. Smyslem portálu je hledat konstruktivní řešení. Děkuji za pochopení.

19.02.2017 v 14:27    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Legionářská, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Barbarské kácení zdravých stromů při opravě ulice Domovina

Olomouc-střed, 28. srpen 2017 S odpovědí

Bezohledná jízda Ztracená

Olomouc-střed, 09. únor 2017 S odpovědí

Nejhorší přechod v olomouci

Neředín, 23. leden 2017 S odpovědí

Chybějící bezbariérový vstup na přechod

Nová Ulice, 13. únor 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty