Vyvrácená značka

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Jedná se o vyvrácenou značku poblíž VTP UP, který se nachází na ulici Šlechtitelů.

Zaslal: Daniel Orlík, 20.02.2017 v 09:02

Nový Svět-

Aktualizace podnětu

31.05.2017

Znacka stale na zemi přidal následující aktualizace podnětu:

Značka neustále leží na zemi už více než 2 měsíce od první zmínky, někdo ji dokonce teď pokřivil, jak sekal velkou trávu a očividně​ nečekal že zde bude a zkřivil ji.

20.12.2017

Chodím po Olomouci přidal následující aktualizace podnětu:

Rok už se skoro s rokem sešel a značka stále leží na zemi.

07.01.2019

Olomoucký turista přidal následující aktualizace podnětu:

Šel jsem kolem a situace se nezměnila.

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(20.02.2017 09:02)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Daniel Orlík následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nový Svět:
Vyvrácená značka
Nový Svět / Šlechtitelů
Jedná se o vyvrácenou značku poblíž VTP UP, který se nachází na ulici Šlechtitelů.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/752




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/752


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(09.04.2017 18:07)

Pane inženýre,

dovolil bych si Vás požádat o zprávu, kdo je v níže uvedeném případě správcem komunikace.

Děkuji.

S pozdravem, Matúš Šucha



Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Daniel Orlík následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nový Svět:
Vyvrácená značka
Nový Svět / Šlechtitelů
Jedná se o vyvrácenou značku poblíž VTP UP, který se nachází na ulici Šlechtitelů.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/752




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/752


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(01.06.2017 19:20)

Dobrý den,
k podnětu: Vyvrácená značka na portálu Chodím Olomoucí přibyla nová aktualizace.

Detaily naleznete na stránce podnětu:

http://www.chodimolomouci.cz/752




S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 27.02.2017 15:48

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět ke stavu dopravního značení.
Vaši připomínku postoupíme správci komunikace, který zajistí opravu dopravního značení.



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 05.06.2017 21:25

Dobrý den,

obdrželi jsme Váš podnět ve věci vyvráceného rozcestzníku z ul. Šlechtitelů. Předchozí podnět v této věci byl předán odboru správy městských komunikací a mhd, který má údržbu dopravního značení ve své gesci.
Opět postupujeme tento podnět OSMK.

S pozdravem,



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Stále nevyřešeno.

09.04.2017 v 17:42    

Chodím Olomoucí:
Dobrý den,

děkuji za aktualizaci podnětu a upozornění. O nápravu požádám ještě jednou správce komunikace.

09.04.2017 v 18:06    

Chodím Olomoucí:
Dobrý den,

dle informací z MMO (Ing. Luňáček) by značka měla být již opravena. Prosím o informaci "z místa". Děkuji.

10.04.2017 v 07:36    

Student z Holic:
Info z 10.4. značka stále leží na zemi a nikdo se ji ani nedotkl.

14.04.2017 v 22:05    

Chodím Olomoucí:
Děkuji. O celé věci jsem psal s Ing. Luňáčkem, potvrdil, že značka opravena není a slíbil opětovně požádat o nápravu.

15.04.2017 v 16:36    

Už konečně něco dělejte:
Stále nevyřešeno po více než 3 měsících, značku už někdo stihl přejet sekačkou a zkřivit.

31.05.2017 v 23:14    

Chodím Olomoucí:
Dobrý den, děkuji za aktualizaci. Zaslal jsem MMO aktualizaci a žádost o nápravu. Děkuji za trpělivost

01.06.2017 v 19:21    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Šlechtitelů, Nový Svět
 

Podobné podněty

Nepořádek

Nový Svět, 08. prosinec 2016 Vyřešený

Nedostatečná dopravní obslužnost areálu UPOL

Nový Svět, 13. srpen 2018 Čekající na odpověď

Špatně nastavený semafor na ulici Velkomoravská

Nové Sady, 15. prosinec 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty