Nákupní košík - nepořádek

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Nákupní košík značky Albert. Prosíme o odstranění.

Pozn. Redakčně upraveno.

Zaslal: Albert Olomouc, 23.02.2017 v 20:49

Olomouc-střed-

Aktualizace podnětu

20.12.2017

a přidal následující aktualizace podnětu:

Košík uklizen a nebo již odplaval někam dál.

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(23.02.2017 20:49)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Albert Olomouc následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Nákupní košík - nepořádek
Olomouc-střed / Michalské stromořadí
Nákupní košík značky Albert. Prosíme o odstranění.

Pozn. Redakčně upraveno.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/754




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/754


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(24.02.2017 12:56)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Albert Olomouc následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Nákupní košík - nepořádek
Olomouc-střed / Michalské stromořadí
Nákupní košík značky Albert. Prosíme o odstranění.

Pozn. Redakčně upraveno.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/754




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/754


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 27.02.2017 15:47

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět. Požadavek na odstranění nákupního vozíku předáme k řešení na Technické služby města Olomouce.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím :
Košík se stále nachází na místě.

05.03.2017 v 08:40    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Michalské stromořadí, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Prodloužení cyklostezky od Domovina - k Wittgensteinova

Olomouc-střed, 22. leden 2017 S odpovědí

Milady Horákové, neudržovany propadlý kanál na dešťovou vodu

Nové Hodolany, 05. září 2017 Vyřešený

Ostudně rozbitá ulice Boženy Němcové

Olomouc-západ, 26. březen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty