Zeleň zasahující do chodníku na ulici Brněnská

Po celé délce na ulici Brněnská zasahuje zeleň do půlky chodníku. Zeleň není udržována na straně od nemocnice. Toto místo je velice nebezpečné, keře zasahují do chodníku často ve výši očí, mají trny a jsou špatně vidět.

Zaslal: Lucie Čtvrtečková, 03.03.2017 v 17:22

Nová Ulice-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(03.03.2017 17:22)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Lucie Čtvrtečková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nová Ulice:
Zeleň zasahující do chodníku na ulici Brněnská
Nová Ulice / Brněnská
Po celé délce na ulici Brněnská zasahuje zeleň do půlky chodníku. Zeleň není udržována na straně od nemocnice. Toto místo je velice nebezpečné, keře zasahují do chodníku často ve výši očí, mají trny a jsou špatně vidět.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/757




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/757


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Rastislav Čevora:
Přidám, že by si chodník zasloužil i pouliční osvětlení. Lampy, které jsou instalovány u vozovky, svítí pouze na silnici motoristům, ale chodci chodí po tmě. Zejména v zimních měsících je pak průchod tímto místem nepříjemný, a to hlavně pro ženy.

06.03.2017 v 10:40    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Brněnská, Nová Ulice
 

Podobné podněty

Chodník na Hraniční ulici - úprava zeleně

Nová Ulice, 20. leden 2017 S odpovědí

Chybějící bezbariérový vstup na přechod

Nová Ulice, 13. únor 2017 S odpovědí

Rozbitý chodník před budovou Koleje Milady Kudeříkové

Olomouc-střed, 20. leden 2017 Vyřešený

Chodník před domem Dvořákova 15

Olomouc-západ, 18. červenec 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty