Nebezpečné okolí kašny Tritonů v Olomouci

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Při návštěvě Olomouce jsem si vymkla nohu na rozmlácené dlažbě u kašny Tritonů. Kdo mi zaplatí bolestné a kdo má opravovat okolí kašny?
Opravte to prosím.

Zaslal: Eva Slávková Slávková, 26.02.2017 v 09:55

Olomouc-střed-
 
 
 

Aktualizace podnětu

24.05.2018

Jindřich Pražák přidal následující aktualizace podnětu:

Žádám o pořádnou a trvalou opravu drobné kostkové dlažby okolo kašny Tritonů na náměstí Republiky.


 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(26.02.2017 09:55)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Eva Slávková Slávková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Nebezpečné okolí kašny Tritonů v Olomouci
Olomouc-střed / náměstí Republiky
Při návštěvě Olomouce jsem si vymkla nohu na rozmlácené dlažbě u kašny Tritonů. Kdo mi zaplatí bolestné a kdo má opravovat okolí kašny?
Opravte to prosím.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/759




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/759


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(24.05.2018 07:42)

Dobrý den,
k podnětu: Nebezpečné okolí kašny Tritonů v Olomouci na portálu Chodím Olomoucí přibyla nová aktualizace.

Detaily naleznete na stránce podnětu:

http://www.chodimolomouci.cz/759




S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Odpoveď: 03.03.2017 10:20

Odbor správy městských komunikací a MHD Magistrátu města Olomouce jako zástupce vlastníka místních a části účelových komunikací ve vlastnictví statutárního města Olomouce obdržel podnět z portálu Chodím Olomoucí na nebezpečné okolí kašny Tritonů na náměstí Republiky v Olomouci.
Ke vznesenému podnětu Vám sděluji následující:
Závada již byla odstraněna.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


náměstí Republiky, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Rozbitý chodník v ulici 8. května (Olomouc-střed)

Olomouc-střed, 04. březen 2019 Čekající na odpověď

Parkování na chodníku v centru na Denisově ulici

Olomouc-střed, 14. září 2017 Čekající na odpověď

Řízení světelných křižovatek Lipenská, Velkomoravská, Fibichova, ....

Nové Sady, 07. leden 2019 Čekající na odpověď

Rozbitá vozovka na ul. Horova

Staré Hodolany, 07. červen 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty