Rozbité obrubníky zastávky tramvají na Palackého

Zodpovědnost: Dopravní podnik města Olomouce

Prosím o výměnu rozbitých obrubníků na zastávce tramvaje na třídě Palackého. Je to tam velmi nebezpečné, zejména pro staré lidi, kteří již špatně vidí.

Zaslal: Michal Krátký, 26.02.2017 v 09:56

Olomouc-střed-
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(26.02.2017 09:56)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Michal Krátký následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
rozbité obrubníky zastávky tramvají na Palackého
Olomouc-střed / Palackého
Prosím o výměnu rozbitých obrubníků na zastávce tramvaje na třídě Palackého. Je to tam velmi nebezpečné, zejména pro staré lidi, kteří již špatně vidí.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/760




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/760


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: DPMO - Tisková mluvčí, dpmo@dpmo.cz
(23.03.2017 11:29)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Michal Krátký následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
rozbité obrubníky zastávky tramvají na Palackého
Olomouc-střed / Palackého
Prosím o výměnu rozbitých obrubníků na zastávce tramvaje na třídě Palackého. Je to tam velmi nebezpečné, zejména pro staré lidi, kteří již špatně vidí.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/760




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/760


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 23.03.2017 11:30

Dobrý den,

děkujeme za zaslání podnětu k tramvajové zastávce Palackého. Tramvajové ostrůvky jsou v majetku a správě Dopravního podniku města Olomouce.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Děkuji za odpověď MMO, dotaz jsem zaslal DPMO.

23.03.2017 v 11:30    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Palackého, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Kollárovo nám, v chodníku rozbité dlaždice, propadlý obrubník

Olomouc-střed, 18. září 2017 S odpovědí

Překážka na chodníku Palackého

Olomouc-střed, 13. srpen 2018 Čekající na odpověď

Zastávka tramvají Vejdovského by si hodně zasloužila natřít zábradlí

Nové Hodolany, 13. leden 2018 Čekající na odpověď

Zast. tramvají Švýcarské nábř., mrtví ptáci, chybí symboly dravců

Nové Sady, 20. září 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty