Rozbitá silnice na Kollárově náměstí

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Rozbitá silnice na Kollárově náměstí ve středu města, v památkové rezervaci, je ostudou.
Opravte to pořádně.

Zaslal: Petr Kolář, 26.02.2017 v 09:57

Olomouc-střed-
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(26.02.2017 09:57)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Petr Kolář následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
rozbitá silnice na Kollárově náměstí
Olomouc-střed / Kollárovo náměstí
Rozbitá silnice na Kollárově náměstí ve středu města, v památkové rezervaci, je ostudou.
Opravte to pořádně.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/761




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/761


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 06.03.2017 12:27

Odbor správy městských komunikací a MHD Magistrátu města Olomouce jako zástupce vlastníka místních a části účelových komunikací ve vlastnictví statutárního města Olomouce obdržel podnět z portálu Chodím Olomoucí na rozbitou silnici na Kollárově náměstí.
Ke vznesenému podnětu Vám sděluji následující:
Stav vozovky byl prověřen při místním šetření. Předmětný požadavek jsme zařadili do evidence hlášených závad.
Povrch vozovky byl vyhodnocen jako zhoršený.
Na výše uvedenou lokalitu je zpracována územní studie, která řeší stavební úpravy Kollárova náměstí vyvolané souvislostí se záměrem přemístit jednotlivé nefunkční fragmenty kašny autora Ivana Theimera do Čechových sadů. Součástí tohoto záměru je i koordinace s plánovanou opravou nevyhovujících komunikací a inženýrských sítí v řešeném území. Řešené území zahrnuje volný prostor náměstí včetně spojovacích komunikací mezi třídami Svobody a Spojenců.
S ohledem na výše uvedené bude provedena pouze lokální oprava nejvíce poškozeného úseku a tato bude realizována v průběhu roku 2017.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Kollárovo náměstí, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Přechod bez bezbariérového přístupu

Olomouc-střed, 28. listopad 2016 S odpovědí

Parkování auta na chodníku pod značkou zákaz zastavení

Olomouc-střed, 10. červenec 2017 S odpovědí

Preplnený koš na sklo na ul. Lermontovova

Staré Hodolany, 22. únor 2018 Vyřešený

Malebné zákoutí na Janského ulici v Olomouci

Povel, 11. duben 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty