Neporiadok v okolí multifunkčného ihriska ulice Bystrovanská

V okolí ihriska je neporiadok: pohodené papiere, kartóny, pet fľašky a ďalší odpad.

Zaslal: Kristián Kachlička, 26.02.2017 v 17:41

Staré Hodolany-
 
 
 

Aktualizace podnětu

15.03.2017

Kristián Kachlička přidal následující aktualizace podnětu:

Je to tri týždne, čo som poslal podnet - a stále nič. Okolie ihriska je stále znečistené odpadkami.

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(26.02.2017 17:41)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Kristián Kachlička následující podnět, který je lokalizován na území městské části Staré Hodolany:
Neporiadok v okolí multifunkčného ihriska ulice Bystrovanská
Staré Hodolany / Bystrovanská
V okolí ihriska je neporiadok: pohodené papiere, kartóny, pet fľašky a ďalší odpad.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/762




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/762


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Lesy Olomouc, lesyol@lesyol.cz
(15.03.2017 14:14)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Kristián Kachlička následující podnět, který je lokalizován na území městské části Staré Hodolany:
Neporiadok v okolí multifunkčného ihriska ulice Bystrovanská
Staré Hodolany / Bystrovanská
V okolí ihriska je neporiadok: pohodené papiere, kartóny, pet fľašky a ďalší odpad.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/762




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/762


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(16.03.2017 19:52)

Vážený pane inženýre,

dle sdělení Ing. Koláčka z Lesů Olomouc, uvedené hřiště není ve správě Lesy města Olomouce:

V naší správě je jen dětské hřiště na parcele 783/3. Zde žádný nepořádek není, kontrolováno dnes.
( nebyl ani při kontrole začátkem března)
Kontaktní údaje jsou na vyvěšeném návštěvním řádu."

Prosím Vás o oslovení zodpovědné osoby/ instituce.

Děkuji. S pozdravem, Matúš Šucha



Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Kristián Kachlička následující podnět, který je lokalizován na území městské části Staré Hodolany:
Neporiadok v okolí multifunkčného ihriska ulice Bystrovanská
Staré Hodolany / Bystrovanská
V okolí ihriska je neporiadok: pohodené papiere, kartóny, pet fľašky a ďalší odpad.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/762




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/762


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 27.02.2017 15:47

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět ve věci nepořádku v okolí hřiště na ul. Bystrovanská. Vaši připomínku předáme správci hřiště Lesům města Olomouce.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Marcel Ludwig:
Dle mého to svědčí spíše o vyspělosti společnosti. Navrhuji zapracovat sami na sobě. :-)
Ale samozřejmě, bydlím nedaleko a také tudy se svými dětmi chodívám, takže se mi zdejší nepořádek také nelíbí.

01.03.2017 v 19:56    

Kristián Kachlička:
Je to tri týždne, čo som poslal podnet - a stále nič. Okolie ihriska je stále znečistené odpadkami.

15.03.2017 v 13:02    

Chodím Olomoucí:
Dobrý den, děkuji za aktualizaci. Zprávu a žádost o nápravu jsem poslal přímo organizaci Lesy Olomouc.

15.03.2017 v 14:16    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Bystrovanská, Staré Hodolany
 

Podobné podněty

rozbitý chodník na nároží Tyršovy a Hodlonské ulice

Staré Hodolany, 24. květen 2017 S odpovědí

Čierna skládka na ul. Bystrovanská

Staré Hodolany, 19. září 2017 Čekající na odpověď

Ostudně rozbitá ulice Boženy Němcové

Olomouc-západ, 26. březen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty