Chybějící část chodníku na ulici Legionářské

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Neexistující část chodníku směrem k Plaveckému stadionu. Pravidelně chodím plavat a musím v této části pokud je po dešti kličkovat mezi zde zaparkovanými auty především v letním období kdy se zvýší návštěvnost města.

Zaslal: Alena Čanová, 26.02.2017 v 17:42

Olomouc-střed-
 
 
 

Aktualizace podnětu

01.07.2018

Alena Čanova přidala následující aktualizace podnětu:

Dobrý den, vůbec nic se nezměnilo. Stav je stále stejný beze změny.

07.01.2019

Alena Čanová přidala následující aktualizace podnětu:

beze změny, neopraveno

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(26.02.2017 17:42)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Alena Čanová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Chybějící část chodníku na ulici Legionářské
Olomouc-střed / Legionářská
Neexistující část chodníku směrem k Plaveckému stadionu. Pravidelně chodím plavat a musím v této části pokud je po dešti kličkovat mezi zde zaparkovanými auty především v letním období kdy se zvýší návštěvnost města.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/763




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/763


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 02.03.2017 15:36

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Odbor investic má zpracovanou dokumentaci pro územní řízení, vč. již vydaného územního rohodnutí, na úpravu celé plochy stávajícího parkoviště na ul. Legionářská a to včetně řešení uvedené plochy. Pro vydání stavebního povolení je nicméně nyní nutno vyřešit majtkoprávní vztahy.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Antonín:
A co takhle ještě více mlhavou odpověď? Pokud možno bez žádných termínů a bez informování kdo to vše zařídí.

02.03.2017 v 16:17    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Legionářská, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Nepořádek v parku pod letním kinem

Olomouc-střed, 13. duben 2017 Čekající na odpověď

Chybějící kostky na chodníku v ulici Ztracená

Olomouc-střed, 28. listopad 2016 Vyřešený

Polská ulice, u Šantovky, ohnuté kovové sloupky

Nové Sady, 25. září 2017 Vyřešený

Stavba nového chodníku v délce 80 m ul. Hamerská

Holice, 07. únor 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty