Rozbitý chodník u Velkomoravské

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Chodník je místy rozbitý a tím značně nebezpečný.

Zaslal: Jaroslav Dalík, 26.02.2017 v 21:08

Nové Sady-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(26.02.2017 21:08)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jaroslav Dalík následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Rozbitý chodník u Velkomoravské
Nové Sady / Velkomoravská
Chodník je místy rozbitý a tím značně nebezpečný.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/764




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/764


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.03.2017 10:20

Odbor správy městských komunikací a MHD Magistrátu města Olomouce jako zástupce vlastníka místních a části účelových komunikací ve vlastnictví statutárního města Olomouce obdržel podnět z portálu Chodím Olomoucí na rozbitý chodník na ulici Velkomoravská.
Ke vznesenému podnětu Vám sděluji následující:
O zhoršeném stavu chodníku byl již náš odbor informován občany i zástupci místně příslušné komise městské části v roce 2014.
Chodník na ulici Velkomoravská (mezi ul. Rooseveltova a ul. Schweitzerova) byl vyhodnocen jako zhoršený.
Jelikož se jedná o celkovou opravu chodníku velkého rozsahu, byla tato rozložena do čtyř etap. Oprava nejhoršího a nejužívanějšího úseku – od ul. Rooseveltova po zastávku BUS (včetně) – již byla provedena v roce 2015. Další úseky budou zařazovány do plánu prací v příštích letech s ohledem na finanční možnosti našeho odboru.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

L. Štěpánková:
Opět jen slohové cvičení s cílem co nejvíce toho zamlžit, ještě více nezávazně naslibovat, ale hlavně nic konkrétního a ještě s termínem nenapsat.

Přitom v březnovém olomouckém denníku se komunální politici chvástají, že letos jdou desítky milionů na opravy vozovek a chodníků.
Až se tam stane úraz, tak ten odpovědný co chodník přes výslovné upozornění nenechal opravit, bude trestně odpovědný za obecné ohrožení.

07.03.2017 v 19:25    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Velkomoravská, Nové Sady
 

Podobné podněty

Do chodníku na Voskovcova (Nové Sady) zasahuje 10 cm vysoký obrubník.

Nové Sady, 04. březen 2019 Čekající na odpověď

Údržba zeleně na zastávkách MHD - V kotlině

Nové Sady, 13. červen 2017 Čekající na odpověď

Rozbitá silnice na ulici Křižkovského

Olomouc-střed, 28. listopad 2016 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty