Chybějící přechod na Okružní

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Nelze bezpečně přejít, nejbližší přechod cca 250m tam a 250 zpátky na protější stranu křižovatky.

Zaslal: Eliška Konečná, 27.02.2017 v 17:11

Nová Ulice-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(05.03.2017 21:13)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Eliška Konečná následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nová Ulice:
Chybějící přechod na Okružní
Nová Ulice / Okružní
Nelze bezpečně přejít, nejbližší přechod cca 250m tam a 250 zpátky na protější stranu křižovatky.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/765




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/765


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 06.03.2017 12:28

Dobrý den,

Děkujeme za Váš podmět týkající se chybějícího přechodu na ul. Okružní.
V současné době má odbor koncepce a rozvoje zpracovanou studii celkové rekonstrukce křižovatky ulic Okružní a Hněvotínská. Studie řeší jak samotnou úpravu křižovatky, tak i přechody pro chodce včetně bezbariérových úprav dle aktuálních platných technických norem. Odbor koncepce a rozvoje bude v následujícím období vývíjet snahu, aby se tato rekontrukce křižovatky pro následující období zahrnula do plánu investic města Olomouce.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

C. Bouda:
A to co je vidět na fotografii je chodník?

23.03.2017 v 21:32    

Eva Zahradníková:
Redakce: Tento komentář byl smazán. Smyslem portálu je hledat konstruktivní řešení. Děkuji za pochopení.

11.08.2017 v 12:32    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Okružní, Nová Ulice
 

Podobné podněty

Chybějící bezbariérové ukončení chodníku

Nová Ulice, 13. únor 2017 S odpovědí

Super nebezpecny prechod pres silnici

Nová Ulice, 17. leden 2017 S odpovědí

Chybějící přechod na Třídě Míru

Neředín, 26. leden 2017 S odpovědí

Nepřehledné křižovatky u Metropolu a u Koruny

Olomouc-střed, 03. březen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty