Rozbitý chodník na konci Mišákovy ulice

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Prosím opravte rozbitý chodník na konci ulice Mišákova, jsou tam urvané obrubníky a rozjetá dlažba. Stav chodníku hrozí úrazem.

Zaslal: Zdeněk Rytíř, 03.03.2017 v 17:21

Nové Sady-

Aktualizace podnětu

25.07.2017

Jansta přidal následující aktualizace podnětu:

Olomoucká radnice stále nic neopravila, hojí se asi na tom že tráva milosrdně skryla všechny vyvrácené obrubníky.


Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(03.03.2017 17:21)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Zdeněk Rytíř následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
rozbitý chodník na konci Mišákovy ulice
Nové Sady / Mišákova
Prosím opravte rozbitý chodník na konci ulice Mišákova, jsou tam urvané obrubníky a rozjetá dlažba. Stav chodníku hrozí úrazem.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/768




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/768


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 13.03.2017 10:53

Odbor správy městských komunikací a MHD Magistrátu města Olomouce jako zástupce vlastníka místních a části účelových komunikací ve vlastnictví statutárního města Olomouce obdržel podnět z portálu Chodím Olomoucí na rozbitý chodník na konci Mišákovy ulice.
Ke vznesenému podnětu Vám sděluji následující:
Stav chodníku byl prověřen při místním šetření a byla pořízena fotodokumentace. Jeho povrch byl vyhodnocen jako zhoršený.
Předmětný podnět na opravu jsme zařadili do evidence hlášených závad.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Wiliam Hayes:
Jestli by ten chodník nebylo lepší opravit, než dávat do evidence?

19.03.2017 v 17:35    

Havránek Josef:
Jak je podnětu na opravu zařazeného do evidence hlášených závad ?
Dobře?!

**** Redakčně zkráceno.

31.07.2017 v 20:39    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Mišákova, Nové Sady
 

Podobné podněty

Rozbitý chodník v ulici Zikova

Nové Sady, 25. červenec 2017 Vyřešený

Rozbitý a propadlý chodník v Andělské ulici

Nové Sady, 20. květen 2018 S odpovědí

Jízda cyklistů v ul. Dobrovského

Olomouc-střed, 29. září 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty