Rozbitý chodník - Mozartova ulice mezi čísly orientačními 12 a 14

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Část chodníku se propadla po špatně dokončené instalaci telefonních kabelů, takže se téměř po chodníku nedá chodit. Nebezpečí podvrtnutí kotníku nebo pádu. Tento stav už je několik let. Myslím, že z obrázku je vše jasné

Zaslal: Jiří Oborný, 09.03.2017 v 16:40

Olomouc-západ-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(09.03.2017 16:40)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jiří Oborný následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
Rozbitý chodník - Mozartova ulice mezi čísly orientačními 12 a 14
Olomouc-západ / Mozartova
Část chodníku se propadla po špatně dokončené instalaci telefonních kabelů, takže se téměř po chodníku nedá chodit. Nebezpečí podvrtnutí kotníku nebo pádu. Tento stav už je několik let. Myslím, že z obrázku je vše jasné
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/774




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/774


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 13.03.2017 17:18

Odbor správy městských komunikací a MHD Magistrátu města Olomouce jako zástupce vlastníka místních a části účelových komunikací ve vlastnictví statutárního města Olomouce obdržel podnět z portálu Chodím Olomoucí na rozbitý chodník na ulici Mozartova 12 - 14.
Ke vznesenému podnětu Vám sděluji následující:
Stav chodníku byl prověřen při místním šetření. Předmětný požadavek jsme zařadili do evidence hlášených závad.
Povrch chodníku byl vyhodnocen jako zhoršený a proto bude lokální oprava propadu v uvedeném úseku chodníku zařazena do plánu prací pro TSMO, a.s. a provedena bude s ohledem na klimatické podmínky v průběhu letních měsíců roku 2017.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Margita Šutovská:
A prosím, kdo s kdy takto opravený chodník po dokončené instalaci telefonních kabelů převzal?
Kolik za svou práci bere peněz?
Kdo ho kontroluje?
Co je to za organizaci?

09.03.2017 v 17:12    

Jiří Oborný:
Při předání před několika (10?) roky to samozřejmě vypadalo normálně. Tento stav se postupně vyvíjel, jak zemina klesala a tento stav už je tak 3 a vice let.

09.03.2017 v 17:32    

Ladislav Bezděk:
Tak to jistě hned letos na jaře dají celý chodník do pořádku. I když nevěřím, že po dokončení to někdo kontroloval a takovou dodnes viditelně odfláklou a nekvalitní opravu převzal.

09.03.2017 v 19:35    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Mozartova, Olomouc-západ
 

Podobné podněty