Nesmyslné značení cyklostezky v Bezručových sadech

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Cyklostezka v Bezručových sadech směrem k Aksamitově ulici podél školky je nesmyslně značená - ze strany od Michalského stromořadí je vyznačena plná čára bez jakéhokoliv symbolu, přitom ve druhém směru od Aksamitovy ulice je zde dělící čára a symbol cyklostezky. Dělící čára mizí kousek od napojení u Michalského stromořadí. Jak to tedy je, můžou se zde cyklisté pohybovat?

Zaslal: Ladislav Burda, 16.03.2017 v 17:15

Olomouc-střed-
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(16.03.2017 17:15)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Ladislav Burda následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Nesmyslné značení cyklostezky v Bezručových sadech
Olomouc-střed / Michalské stromořadí
Cyklostezka v Bezručových sadech směrem k Aksamitově ulici podél školky je nesmyslně značená - ze strany od Michalského stromořadí je vyznačena plná čára bez jakéhokoliv symbolu, přitom ve druhém směru od Aksamitovy ulice je zde dělící čára a symbol cyklostezky. Dělící čára mizí kousek od napojení u Michalského stromořadí. Jak to tedy je, můžou se zde cyklisté pohybovat?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/779




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/779


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 21.03.2017 12:21

Vážený pane Burdo,
o problému se ví a tuto věc město již řeší v rámci drobných opatření do cyklodopravy. V současné době se na odboru koncepce a rozvoje zpracovává dokumentace pro stanovení dopravního značení, která tento nedostatek odstraní. Po schválení jej správce parků Flora a.s. v terénu vyznačí.
Ing. Stanislav Losert
cyklokoordinátor



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Standa:
V parku, pane Burdo, nemají agresivní a bezohlední cyklo**** co pohledávat. Choďte tam pěšky.

17.03.2017 v 18:58    

Ladislav Burda:
Uplynulo už téměř půl roku, a nic se neděje.

05.09.2017 v 14:49    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Michalské stromořadí, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Spadené dopravní značení

Povel, 07. prosinec 2018 Čekající na odpověď

Odstranění dopravní značky - ulice Na Bystřičce

Nové Hodolany, 13. červen 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty