Rozbitý chodník na ulici Kosinova

Rozbitý chodník na ulici Kosinova. Dlažba je nerovná a na mnoha místech popraskaná.

Zaslal: Iva Melichaříková, 16.03.2017 v 20:28

Olomouc-střed-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(16.03.2017 20:28)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Iva Melichaříková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Rozbitý chodník na ulici Kosinova
Olomouc-střed / Kosinova
Rozbitý chodník na ulici Kosinova. Dlažba je nerovná a na mnoha místech popraskaná.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/781




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/781


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 13.04.2017 16:06

Odbor správy městských komunikací a MHD Magistrátu města Olomouce jako zástupce vlastníka místních a části účelových komunikací ve vlastnictví statutárního města Olomouce obdržel podnět z portálu Chodím Olomoucí na rozbitý chodník na ulici Kosinova.
Ke vznesenému podnětu Vám sděluji následující:
O zhoršeném stavu chodníku byl již náš odbor informován občany i zástupci místně příslušné komise městské části.
V letošním roce se zpracovává projektová dokumentace na rekonstrukci kanalizace na ul. Kosinova a Nábřeží Přemyslovců. Oprava výše uvedené části chodníku bude realizována po provedení rekonstrukce kanalizace.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Máj:
Soudruzi z olomoucké radnice určitě napíší, že provedou "místní šetření", přitom se stačí podívat na fotografii, a sdělí občanům, že chodník zařadí do seznamu oprav na příští roky.

17.03.2017 v 07:02    

Hájek Jiří:
Kdy se bude rekonstruována kanalizace?

06.06.2017 v 11:31    

Hájek Jiří:
Uplynul již vice jak měsíc bez odpovědi. Co se takhle obrátit s dotazem na olomouckého primátora ?! Kdy se bude rekonstruovat kanalizace?

25.07.2017 v 21:21    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Kosinova, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

dlažba - Úzká ulice

Olomouc-střed, 25. červenec 2017 Čekající na odpověď

rozbitý chodník před UP na ulici Univerzitní u antikvariátu

Olomouc-střed, 08. červen 2017 S odpovědí

chodník na ulici kpt. Nálepky je plný obrovských kaluží

Nové Hodolany, 11. červenec 2017 Čekající na odpověď

Neosvětlený chodník v ulici Na Šibeníku

Olomouc-západ, 28. listopad 2016 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty