zaplevelený trávník Werichova 14,16,18

Už 5 let poukazuji na zaplevelený trávník v zadním traktu domu Werichova 14,16,18. V trávníku je pouze plevel který je přemnožený a zasahuje do chodníku.. Jsou v něm tzv. lidově řečené osiny, které nám znepříjemňují život. Protože se seče pozdě a málo často usychají a jsou všude na chodníku. Nosíme si je domů do bytů, psi je mají zapíchané v tlapách , uších - vyžaduje to veterinární ošetření. Technické služby přislíbily rekultivaci ale pouze za předpokladu , že budou mít vyčleněny zvlášť finanční prostředky. Magistrát města Olomouce , odbor životního prostřední byl také informován. S žádostí, ať se seče aspoň častěji jsme nepochodili.
Pokud bychom plevel často neodstranili sami, už bychom těžko vjeli s kočárkem do zadního vchodu.

Zaslal: Zuzana Křížková, 30.03.2017 v 18:49

Nové Sady-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(30.03.2017 18:49)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Zuzana Křížková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
zaplevelený trávník Werichova 14,16,18
Nové Sady / Werichova
Už 5 let poukazuji na zaplevelený trávník v zadním traktu domu Werichova 14,16,18. V trávníku je pouze plevel který je přemnožený a zasahuje do chodníku.. Jsou v něm tzv. lidově řečené osiny, které nám znepříjemňují život. Protože se seče pozdě a málo často usychají a jsou všude na chodníku. Nosíme si je domů do bytů, psi je mají zapíchané v tlapách , uších - vyžaduje to veterinární ošetření. Technické služby přislíbily rekultivaci ale pouze za předpokladu , že budou mít vyčleněny zvlášť finanční prostředky. Magistrát města Olomouce , odbor životního prostřední byl také informován. S žádostí, ať se seče aspoň častěji jsme nepochodili.
Pokud bychom plevel často neodstranili sami, už bychom těžko vjeli s kočárkem do zadního vchodu.

Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/787




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/787


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Rastislav Čevora:
Kdysi (ale není to tak dávno) si obyvatelé činžáků zajišťovali péči o okolí bydliště společně vlastními silami. Možná je na čase se k tomu začít vracet :)

31.03.2017 v 11:55    

Teodor R.:
Opravdu je nutné čekat 4 měsíce na odpověď?

02.08.2017 v 14:10    

zuzana:
Po nafocení aktuálního stavu uvedené lokality byl chodník Technickými službami vyčištěn.
Děkuji.

autorka příspěvku

03.08.2017 v 08:16    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Werichova, Nové Sady
 

Podobné podněty

rozbitý chodník před domem Velkomoravská 37

Nové Sady, 13. červenec 2017 Čekající na odpověď

Zastávka autobusů MHD Rooseveltova, je zde nebezpečná obrovská kaluž

Nové Sady, 22. září 2017 Čekající na odpověď

tř. Svobody, ukradené kovové zábranné sloupky a zničená městská zeleň

Olomouc-střed, 17. srpen 2017 Čekající na odpověď

Neuklízení exkrementů po psech

Nové Hodolany, 16. leden 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty