Nepořádek v parku pod letním kinem

V parku na Dobrovského pod letním kinem je několik dnů neuklizený nepořádek, evidentně i po bezdomovcích.

Zaslal: Ladislav Burda, 13.04.2017 v 09:11

Olomouc-střed-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(13.04.2017 09:11)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Ladislav Burda následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Nepořádek v parku pod letním kinem
Olomouc-střed / Dobrovského
V parku na Dobrovského pod letním kinem je několik dnů neuklizený nepořádek, evidentně i po bezdomovcích.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/791




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/791


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Dobrovského, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Chybějící kostky na chodníku v ulici Ztracená

Olomouc-střed, 28. listopad 2016 Vyřešený

Křižovatka ulic Na trati a Tomkova - vyvrácené a chybějící obrubníky

Hejčín, 30. červenec 2017 Čekající na odpověď

Značně zanedbané stanovišť pro popelnice-kontejnery

Nová Ulice, 04. červenec 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty