Díry na chodníku a vozovce v ulici Wellnerova

V ulici Wellnerovadíry jsou ošklivě rozbité a rozpadající se chodníky chodníku a ve vozovce dokonce hluboké díry.

Zaslal: Petr Novák, 17.04.2017 v 09:52

Olomouc-západ-
 
 

Aktualizace podnětu

07.07.2017

Novak přidal následující aktualizace podnětu:

Na fotografiích z 6. 7. 2017 vidíte jak dopadla ta slíbená oprava děr v chodníku na Wellnerově ulici.
Ale byl to pěkný slib o chlapců z radnice.


 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(17.04.2017 09:52)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Petr Novák následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
Díry na chodníku a vozovce v ulici Wellnerova
Olomouc-západ / Wellnerova
V ulici Wellnerovadíry jsou ošklivě rozbité a rozpadající se chodníky chodníku a ve vozovce dokonce hluboké díry.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/795




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/795


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 10.05.2017 15:46

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

V současné době probíhají v ul. Wellnerova stavební práce na komunikaci. V rámci těchto prací je řešena oprava vozovky ul. Wellnerova v délce od ul. Kašparova po napojení smíšené stezky pro chodce a cyklisty. Součástí opravy je i předlažba chodníků od ul. Kašparova (levá strana). Předpokládané dokončení stavby 19.6. 2017.
Dále bude provedena úprava napojení smíšené stezky pro chodce a cyklisty na komunikaci (účinné odvedení povrchových vod).

Před zahájením těchto prací byla opravena křižovatka ul. Wellnerova x Brožíkova, investorem opravy byla firma GAMA stavby s.r.o. (napravení stavu v důsledku jeho zhoršení staveništní dopravou)

V průběhu roku 2018 - 2019 je v rámci záchovné údržby plánována předlažba chodníku (cca 200m2) po levé straně ulice Wellnerova v intervalu ulic Václavkova - Kašparova.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Wellnerova, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

Karolíny Světlé - propadlý chodník a prosba o vysazení stromů

Olomouc-západ, 04. červenec 2017 S odpovědí

chodník na Polívkově ulici - vykotlaná díra, praskliny,

Olomouc-západ, 04. září 2017 Čekající na odpověď

Přerostlé keře - chodník na ulici Kosmonautů

Nové Hodolany, 03. červenec 2017 Vyřešený

Uhelná, poklop kanálu čouhá ** cca 15 cm nad dlažbu

Olomouc-střed, 25. září 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty