Na chodníku naproti hostince U Anči je obrovská díra

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na chodníku naproti hostince U Anči je obrovská díra. Je to u křižovatky Erenburgova, Na trati, Tomkova. Budete tam, prosím, třeba sázet kytičky?

Zaslal: Karel Laštůvka, 17.04.2017 v 09:53

Hejčín-
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(17.04.2017 09:53)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Karel Laštůvka následující podnět, který je lokalizován na území městské části Hejčín:
Na chodníku naproti hostince U Anči je obrovská díra
Hejčín / Na Trati
Na chodníku naproti hostince U Anči je obrovská díra. Je to u křižovatky Erenburgova, Na trati, Tomkova. Budete tam, prosím, třeba sázet kytičky?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/796




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/796


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 12.05.2017 08:33

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Předlažba již byla zadána do plánu prací Technických služeb města Olomouce, a.s. Jedná se o plochu po odstraněném stánku.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Michal:
že by tam stál stánek, který se po x letech co byl zavřený konečně odstranil...

19.04.2017 v 08:55    

Karteřina:
Hezky vyhýbavou a nic konkrétního neříkající odpověď jsme dostali.
Přitom důležitý je termín předláždění, ne informace, že je to v plánu.

14.05.2017 v 21:38    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Na Trati, Hejčín
 

Podobné podněty

Křižovatka ulic Na trati a Tomkova - vyvrácené a chybějící obrubníky

Hejčín, 30. červenec 2017 Čekající na odpověď

Propadlá dlažba vodící slepce

Olomouc-střed, 09. červenec 2018 Čekající na odpověď

Rozbitá silnice na ulici Křižkovského

Olomouc-střed, 28. listopad 2016 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty