Bezpečnost malých školáků - přechody ke škole Holečkova

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Prosím, nalajnujte nově 'zebry' na přechodech pro chodce ke škole Holečkova. Řidiči je za současného polosmazaného stavu mohou přehlédnout a stane se neštěstí. Chodí tam děti do školy. Jejich bezpečnost by měla být pro všechny prioritou.

Zaslal: J Nedbal, 02.05.2017 v 05:59

Povel-
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(02.05.2017 05:59)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel J Nedbal následující podnět, který je lokalizován na území městské části Povel:
bezpečnost malých školáků - přechody ke škole Holečkova
Povel / Schweitzerova
Prosím, nalajnujte nově 'zebry' na přechodech pro chodce ke škole Holečkova. Řidiči je za současného polosmazaného stavu mohou přehlédnout a stane se neštěstí. Chodí tam děti do školy. Jejich bezpečnost by měla být pro všechny prioritou.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/802




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/802


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 02.05.2017 10:34

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět ve věci bezpečnosti na přechodech pro chodce.
Údržbu a obnovu dopravního značení, svislého i vodorovného provádí na místních komunikacích ve vlastnictví statutárního města Olomouce Technické služby města Olomouce, a.s.
Vzhledem k současným povětrnostním podmínkám (déšť a nízké teploty) je obnova vodorovného dopravního značení zpožděna. Váš požadavek předáme odboru správy městských komunikací k přednostnímu řešení.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Schweitzerova, Povel
 

Podobné podněty

Špatně udělaný kanál na Janského

Povel, 10. srpen 2017 Vyřešený

Semafor na ulici Dobrovského

Olomouc-střed, 08. červenec 2017 S odpovědí

Chybějící přechod u ZŠ Řezníčkova (tramvajový ostrůvek - chodník)

Staré Hodolany, 20. září 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty