Poškodený kanalizačný poklop na chodníku ul. Pavlovická

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

.... pre malé deti nebezpečné miesto.

Zaslal: Slavomír Novák, 02.05.2017 v 17:20

Pavlovičky-

Aktualizace podnětu

24.07.2017

Slavomír Novák přidal následující aktualizace podnětu:

Dobrý deň, pán doktor,

s mojím podnetom sa v tútu chvíľu nič nezmenilo. Poklop je stále v havirojnom stave. Vopred ďakujem, ak v tejto záležitosti niečo podniktete.

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(02.05.2017 17:20)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Slavomír Novák následující podnět, který je lokalizován na území městské části Pavlovičky:
Poškodený kanalizačný poklop na chodníku ul. Pavlovická
Pavlovičky / Pavlovická
.... pre malé deti nebezpečné miesto.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/803




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/803


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Pavel Dostál, VEOLIA, info@veoliaenergie.cz
(04.05.2017 11:47)

Dobrý den,

prosím o doručení zprávy viz níže Ing. Pavlu Dostálovi, Závod Teplárna Olomouc.

Děkuji.

S pozdravem,
Matúš Šucha
Portál www.chodimolomouci.cz



Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Slavomír Novák následující podnět, který je lokalizován na území městské části Pavlovičky:
Poškodený kanalizačný poklop na chodníku ul. Pavlovická
Pavlovičky / Pavlovická
.... pre malé deti nebezpečné miesto.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/803




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/803


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(04.05.2017 16:34)

Pane inženýre,

posílám odpověď z VEOLIE:

Dobrý den,
nejedná se o poklop společnosti Veolia Energie ČR. V daném místě nemáme žádné tepelné vedení.

Můžete prosím ověřit, jestli se nejedná o jiný poklop?

Děkuji, s pozdravem, Matúš Šucha


Dobrý den,
k podnětu: Poškodený kanalizačný poklop na chodníku ul. Pavlovická na portálu Chodím Olomoucí přibyla nová aktualizace.

Detaily naleznete na stránce podnětu:

http://www.chodimolomouci.cz/803




S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 04.05.2017 16:33

Dobrý den,
nejedná se o poklop společnosti Veolia Energie ČR. V daném místě nemáme žádné tepelné vedení.

S pozdravem



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 24.07.2017 17:50

Děkuji, už jsem přeposlala kolegům k řešení.

Pěkný den
mb

Mgr. Markéta Bártová
tisková mluvčí



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 27.07.2017 09:04

Dobrý den, pane Šucho,

opět jsem poslala kolegům k řešení, měli by se Vám ozvat a pokud ne, dejte mi vědět, zjistím další informace.

Přeji příjemný den

Mgr. Markéta Bártová
tisková mluvčí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Děkuji za odpověď, podnět byl postoupen Ing. Pavlu Dostálovi z VEOLIA Olomouc.

04.05.2017 v 11:49    

Chodím Olomoucí:
Pane Nováku,

poklop je v správě Moravské vodárenské, opakovaně jsem je žádal o řešení. Podnět jim posílám znovu.

24.07.2017 v 17:51    

M. Dobráková:
Pokud je poklop ve správě Moravské vodárenské, tak je s téměř 100% jistotou ve vlastnictví města Olomouce a potom by bylo nejlépe se obrátit s žádostí o opravu na:
Mgr. Gabriela Křížková
vedoucí odboru
Magistrát města Olomouce
Odbor majetkoprávní
Hynaisova 10, Kancelář: 3/337
Tel.: +420 588 488 270 | mobil: +420 724 046 924
E-mail: gabriela.krizkova@olomouc.eu
a také
Mgr. Filip Žáček
náměstek primátora
pověřený gescí nad majetkoprávním odborem
a nad Vodohospodářskou společností Olomouc, a.s.
Magistrát města Olomouce
Horní náměstí 583, Kancelář: 2/49,50
Tel.: +420 585 513 335
E-mail: filip.zacek@olomouc.eu

09.08.2017 v 19:23    

Slavomír Novák:
Už uplynuli tri mesiace, čo som podal podnet na poškodený kanal. poklop. A poklop je neopravený.
**** Redakčně zkráceno.

11.08.2017 v 16:05    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Pavlovická, Pavlovičky
 

Podobné podněty

Pavlovická 32 a 34 - neudržované záhony plné špíny

Pavlovičky, 22. leden 2020 Čekající na odpověď

Díra u kanálu - ulice Zikova

Nové Sady, 14. září 2017 Vyřešený

Kollárovo nám, v chodníku rozbité dlaždice, propadlý obrubník

Olomouc-střed, 18. září 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty