neoznačené zúžení vozovky v ulici I.P.Pavlova

Ve vrchní části ulice I.P.Pavlova (téměř u prodejce automobilů Trendcar) se najednou v místě přejezdu strouhy (můstku) náhle zužuje vozovka, oproti běžné šířce vozovky. Auto jedoucí běžně podél krajnice má najednou problém a často najíždí na obrubník, protože jde o neočekávané a mimořádné, hlavně však nepříliš viditelné zúžení. Navíc chodník na můstku má zkosené nájezdové hrany, takže o to je to neviditelnější z pohledu přijíždějícího řidiče. Bylo by např. možné obloukovou hranu - zúžení označit nějakou výstražnou barvou?

Zaslal: Petr Jestrebský, 08.05.2017 v 12:20

Nová Ulice-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(08.05.2017 12:20)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Petr Jestrebský následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nová Ulice:
neoznačené zúžení vozovky v ulici I.P.Pavlova
Nová Ulice / I. P. Pavlova
Ve vrchní části ulice I.P.Pavlova (téměř u prodejce automobilů Trendcar) se najednou v místě přejezdu strouhy (můstku) náhle zužuje vozovka, oproti běžné šířce vozovky. Auto jedoucí běžně podél krajnice má najednou problém a často najíždí na obrubník, protože jde o neočekávané a mimořádné, hlavně však nepříliš viditelné zúžení. Navíc chodník na můstku má zkosené nájezdové hrany, takže o to je to neviditelnější z pohledu přijíždějícího řidiče. Bylo by např. možné obloukovou hranu - zúžení označit nějakou výstražnou barvou?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/807




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/807


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 09.05.2017 14:13

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět k bezpečnosti provozu.
Zúžení komunikace ulice I. P. Pavlova v místě mostního objektu je pro zajištění bezpečnosti provozu ošetřeno dopravní značkou A6b - zúžení komunikace a vodorovným dopravním značením vodící čárou V4, která vyznačuje okraj komunikace.Vodorovné dopravní značení je v současné době nezřetelné.
Váš podnět předáme odboru správy městských komunikací a mhd, který má údržbu dopravního značení ve své kompetenci, aby zajistil obnovení vodorovného dopravního značení.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Jiří Bradáč:
Tak to je přímo boží dopuštění, řidiči automobilů v tomto úseku snad budou muset otevřít oči a dívat se dopředu kam vlastně jedou.

08.05.2017 v 12:52    

Petr Dlouhy:
Taky se mi to stalo, je to tam neprehledne a jsou tam i odpadle poklice. Panu Bradaci prede mnou diskutujicmui - kazdemu vadi neco jineho a Vy jste zrejme na silnici king, ktery vse vi a vsude byl.

09.05.2017 v 09:52    

Jiří Bradáč:
A ty poklice pane Dlouhý, tak to je vážné! Dopravní značkou A6b k tomu navíc nevidíte. Asi by bylo třeba jít k očnímu doktorovi.

10.05.2017 v 15:00    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


I. P. Pavlova, Nová Ulice
 

Podobné podněty

Chybějící přechod na Okružní

Nová Ulice, 27. únor 2017 S odpovědí

Chodník na Hraniční ulici - úprava zeleně

Nová Ulice, 20. leden 2017 S odpovědí

ulice Na Bystřičce, zkorodované zábradlí na nábřeží řeky

Nové Hodolany, 15. září 2017 Čekající na odpověď

veřejná zeleň u lávky pro pěší přes Bystřičku u ulice Milady Horákové

Nové Hodolany, 09. červenec 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty