Rozbitá a chybějící dlažba chodníku na Dvořákově ulici u domů 18 a 22

Prosím, kdy to opravíte?

Zaslal: Karel Dvořák, 09.05.2017 v 20:13

Olomouc-západ-
 
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(09.05.2017 20:13)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Karel Dvořák následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
Rozbitá a chybějící dlažba chodníku na Dvořákově ulici u domů 18 a 22
Olomouc-západ / Dvořákova
Prosím, kdy to opravíte?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/810




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/810


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 12.05.2017 12:15

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Pro provedení opravy je zpracována potřebná projektová dokumentace "Dvořákova, Olomouc - oprava chodníků" (1. úsek - od ul. Na Vozovce po ul. tř. Svornosti
2. úsek - od ul. Foerstrova po ul. Na Vozovce) a vydáno stavební povolení. Předpokladem realizace akce je její finanční pokrytí (plánováno na rok 2018).
Lokální opravy chodníků v dané trase budou prováděny průběžně v rámci záchovné údržby.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Dvořákova, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

rozbité obrubníky na zastávce tramvají Šibeník

Olomouc-západ, 13. červenec 2017 Vyřešený

chodník před domem Dvořákova 15

Olomouc-západ, 18. červenec 2017 Čekající na odpověď

Rozbitý chodník před budovou Koleje Milady Kudeříkové

Olomouc-střed, 20. leden 2017 Vyřešený

Nerovný chodník ve Vodární ulici

Olomouc-střed, 28. listopad 2016 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty